7. dubna 2017 • 19:49

NEJ z Liberec – Chomutov: Potyčka při rozbruslení, Růžičkova paráda i sekyra

Autor:
TOP VIDEA
Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3 Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3
Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0 Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

V semifinálové sérii Generali play off Tipsport extraligy mezi Libercem a Chomutovem bude ještě pěkně dusno! Bílí Tygři si do šestého zápasu na ledě Pirátů odvezou první mečbol, ale domácí se nedají lacino. To naznačil i páteční zápas pod Ještědem, ve kterém tekly emoce. Co zajímavého nabídl zápas s pořadovým číslem pět?Že se bude hrát pěkně od podlahy, dosvědčilo už předzápasové rozbruslení. Na půlící čáře si totiž vyměnili názory slovenští legionáři Dávid Skokan a Ján Lašák. Za brankáře Liberce se okamžitě přijel postavit kapitán Branko Radivojevič, který slovenského útočník odstrčil.

720p 480p 360p 240p
Liberec - Chomutov: Emoce na rozbruslení! Skokan si vyměňoval názory s Lašákem

Libereckým však zmrzl úsměv poměrně rychle. Už v deváté minutě vybojoval Jakub Sklenář puk, posunul ho na Vladimíra Růžičku, a ten mohl ujíždět směrem k brance. Syn trenéra Pirátů se parádní kličkou uvolnil mezi dvěma obránci a překonal Romana Willa v brance domácích.

720p 480p 360p 240p
Liberec - Chomutov: Krásný gól! Růžička se parádně uvolnil a otevřel skóre, 0:1

Emoce tekly proudem i nadále. V závěru druhé třetiny se v brankovišti Bílých Tygrů strhla hromadná mela a nebyla v utkání jediná. Hokejisté obou týmů se do sebe pustili i ve třetí části a sudí museli vylučovat.

720p 480p 360p 240p
Liberec - Chomutov: Už se perou! Hromadná potyčka po odpískání v brakovišti domácích

Další do očí bijící konflikt přinesla 52. minuta. Krátce před vhazováním v obranném pásmu Chomutova se dohadovali Branko Radivojevič a obránce Brett Flemming. Ten jejich malou strkanici a výměnu názorů zakončil ironickým potleskem.

720p 480p 360p 240p
Liberec - Chomutov: Emoce před vhazováním! Flemming ironicky tleskal Radivojevičovi

Zajímavý moment nastal v poslední desetiminutovce, kdy se na trestné lavici Pirátů objevili celkem tři hráči. Jan Rutta zamířil na trestnou za držení a Nicolas Hlava za bitku s Jakubem Valským. O třináct vteřin později je ovšem doplnil i Vladimír Růžička, jehož zbytečná sekyra při vhazování poslala Chomutov do tří hráčů.

720p 480p 360p 240p
Liberec - Chomutov: Sekera! Vladimír Růžička na buly přesekl hokejku protihráči

MATCH OVERVIEW LEGACY
7. 4. • 17:20
Bílí Tygři Liberec
Bílí Tygři Liberec
2:1
ONLINE
7. dubna
17:20
Piráti Chomutov
Piráti Chomutov
Góly

Domácí: 13:37. Ordoš, 22:13. R. Šimek

Hosté: 08:07. V. Růžička

Sestavy

Domácí: Will (Lašák) – R. Šimek (A), Ševc, Jánošík, Vitásek (C), Pyrochta, Derner, Mojžíš – Lakatoš, P. Jelínek (A), Radivojevič – Valský, L. Krenželok, Svačina – Bartovič, Bližňák, Ordoš – J. Stránský, Vantuch, A. Dlouhý.

Hosté: J. Laco (Král) – L. Chalupa, Rutta, Kudělka, Flemming, Dlapa, Skinner, Trefný (A) – Tomica (A), Huml (C), Vondrka – Sklenář, V. Růžička, Kaše – Koblasa, Kämpf, Skokan – Poletín, Lauko, Hlava – Račuk.

Rozhodčí

Hribik, Pražák – Jelínek, Pešek

Stadion

Home Credit Arena Liberec

Návštěva

7 500 diváků

Jakub Sklenář nedobrzdil svůj rozjezd a skončil na své brance
Jakub Sklenář nedobrzdil svůj rozjezd a skončil na své brance

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze