Nová zbraň Komety: Trio, které vás bude štvát. Dočekal nechce přezdívku | iSport.cz
Jiří Vítek
27. září 2018 • 18:17

Nová zbraň Komety: Trio, které vás bude štvát. Dočekal nechce přezdívku

TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dohromady mají na kontě 1 874 extraligových startů, v nejvyšší soutěži nasbírali celkem patnáct medailí. Průměrná výška 191 centimetrů, průměrná váha 101 kilogramů. Trojice, z níž jde strach nejen na papíře, je však v hierarchii Komety až jako čtvrtá v pořadí. Útok podobného ražení viděli brněnští fanoušci již před několika lety, na populární Drtiče nyní navazuje trio Martin Dočekal – Leoš Čermák – Bedřich Köhler. Nejmladší z trojice Dočekal (27 let) se ale podobné přezdívce brání. Rozhovor s ním najdete v zamčené části článku.Nemáte na vybranou. Jakmile proti vám skočí na led, rozbliká se v hlavě červená kontrolka. Nehrát si s pukem, nemotat se u mantinelu. A hlavně hrát s hlavou nahoře, jinak to bude pořádně bolet.

Těžko momentálně najdete v extralize fyzicky lépe vybavený útok. Trenéři Komety zařadili vedle Martina Dočekala a kapitána Leoše Čermáka od této sezony také Bedřicha Köhlera, letní posilu mistrovského týmu.

„Mají výhodu v tom, že daleko dosáhnou, jsou siloví a v některých fázích zápasů ukázali způsob, který by měl na soupeře platit,“ vyzdvihuje jejich přednosti asistent trenéra Kamil Pokorný.

Milovníci silového hokeje musí mít radost. Stejně jako před několika lety, kdy dal Vladimír Kýhos v Kometě dohromady trojici Vilém Burian – Jakub Koreis – Tomáš Vondráček, jíž se později začalo přezdívat Drtiči.

„Kamarádili jsme spolu i mimo led. S Vildou jsme občas někam zašli a dodneška jsme v kontaktu. S Tomášem Vondráčkem jsme se potkali ještě v Plzni, teď si občas voláme a vídáme se jednou za dva měsíce.

Pokračování článku patří k placenému
obsahu iSportu

S předplatným získáte:

 • Sestřihy všech zápasů FORTUNA:LIGY
 • Exkluzivní videa z hokejové extraligy
 • Profilové rozhovory
 • Zákulisní informace z první ruky
 • Názory slavných expertů
 • Analýzy vítězství a porážek
 • Měsíční předplatné 49 Kč*

  *Cena 49 Kč platí pro první měsíc pro nové
  předplatitele (týká se pouze platby kartou).
  Následující měsíc stojí 99 Kč.

  Objednat
 • Roční předplatné 990 Kč

  Ušetříte 2 měsíce oproti měsíční platbě.

  Objednat

Možnosti platby
?

 • Kartou online
 • Platba online
 • Platba SMS
Firemní předplatné
Roční licence pro firmy a instituce objednávejte zde

TIPSPORT extraliga – česká hokejová liga 2019/2020

Tabulka a rozpis zápasů Kanadské bodování Statistiky brankářů VIDEO: momenty a sestřihy Přestupy ONLINE Dresy týmů Sazka Fantasy

Tipsport extraliga nabízí 52 kol základní části, následuje play off, nově z extraligy sestupuje poslední tým základní části. Ten nahradí vítěz play-off Chance ligy. Po 5 letech se do extraligy vrací Rytíři Kladno s Jaromírem Jágrem. Vítězství obhajují HC Oceláři Třinec. Ti ve finále Generali play-off porazili vítěze základní částí z Liberce 4:2 na zápasy.

MS v hokeji 2020 (Švýcarsko)

Program MS 2020 Vstupenky Lausanne a Curych - stadiony

Další hokejové soutěže

NHL 2019/2020 Hokejová liga mistrů Chance liga - 1. česká hokejová liga

10. kolo
Články odjinud


Články odjinud