Pavel Ryšavý
29. listopadu 2022 • 04:50

Přidejte! Takhle se ladí Dynamo. Místo oslavy rekordu hráči dostávají záhul

Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Překvapilo mě, že Nita vůbec nechytal, říká Ščasný. Proč šel do Pardubic?
Bizár počtvrté. Podívejte se na to nejlepší z tiskové konference Clash of the Stars
VŠECHNA VIDEA ZDE

Drtí Tipsport extraligu, v čele tabulky drží Pardubice šestibodový náskok. V neděli vyhrály potřinácté za sebou a v úterý mohou stanovit nový rekord. Bezstarostná nálada? Kdepak. „Mužstva, kterým se daří, snaží se jen všechno udržet a tolik netrénují? Podle mě dělají absolutní chybu,“ nechal do svých myšlenek nahlédnout trenér Radim Rulík. Jednou Dynamo prohraje. Možná v následujícím utkání s Libercem, nebo ještě ne. Každopádně ho čeká dřina. Tady je pohled do pardubických vizí.Po zápase vidíte radost, objímání a zaťaté pěsti. Když hrají Pardubice doma, led ještě zasypou perníky. Euforickou scénu, kdy Dynamo vyhraje, jste mohli spatřit už třináctkrát po sobě. A pak jdete domů, sami zápas možná někde dohrát. Pokud týmu z východu Čech zrovna nepřejete, tak si zanadávat, záleží na klubových barvách, které vyznáváte. Ale co se děje v místech, kam nevidíte? Jak současný extraligový vládce o své dominanci přemýšlí?

Tady je malá sonda.

Když nahlédnete do dveří kabiny, tak z nich v neděli po výhře nad Kometou po nájezdech vycházeli s úsměvem lidé z vedení a majitel Petr Dědek.

Trenér Radim Rulík? Asi vás nepřekvapí. Tvář plná vrásek spíš zachmuřená. Vyhlíží budoucnost, byť hodnocení aktuálních výsledků taky má. Je střízlivé: „Veškerý kredit patří kabině, týmu. Kluci chtějí vyhrát, což je charakter, který cítíte. Měli jsme už celkem dost zápasů, kdy šel soupeř do vedení a průběh nevypadal zrovna dobře. V hráčích je, že chtějí uspět.“

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací

Nejlepší data z Tipsport extraligy přináší  

Vstoupit do diskuse
0
43. kolo
Články odjinud


Články odjinud