Nedvěd gratuluje Jágrovi: Jaroušku, přestaň honit ty ženský... | iSport.cz
12. února 2012 • 18:00

Nedvěd gratuluje Jágrovi: Jaroušku, přestaň honit ty ženský...

TOP VIDEA
Brazílie v Edenu, "kanárci" rozjeli bago. Podívejte se, jak trénují na Čechy Brazílie v Edenu, "kanárci" rozjeli bago. Podívejte se, jak trénují na Čechy
SESTŘIH: Mladá Boleslav - Liberec 4:1. Bílé Tygry zkrotil Zohorna, v brance zářil Krošelj SESTŘIH: Mladá Boleslav - Liberec 4:1. Bílé Tygry zkrotil Zohorna, v brance zářil Krošelj
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Čtyřicet let ve středu 15. února oslaví hokejový gigant Jaromír Jágr. Nejproduktivnějšímu Evropanovi historie NHL se z celého světa slétnou gratulace. „Hlavně z toho nedělejte haló. Je to jen věk,“ vzkazuje na dálku Jaromír Jágr.Ale jeho přání se asi nevyplní. Deník Sport do pondělního vydání připravil ke kulatinám výjimečného sportovce speciální přílohu.

V úterý pak ve Sportu najdete velký rozhovor s osobnostmi, bez nichž by slavný hokejista tak fantastickou kariéru nemohl uskutečnit – nevšední povídání s rodiči Annou a Jaromírem Jágrovými.

A v záplavě vzkazů útočník Philadelphie najde i ten od Petra Nedvěda, svého kamaráda a bývalého parťáka z Pittsburghu. Ti dva spolu hráli v sezonách 1994-96 a v dresu Penguins váleli. Jágr v tomto období nasbíral závratných 244 bodů, Nedvěd 170.

A právě Nedvěd, jenž životní kótu 40 přešel zkraje prosince minulého roku, připravil pro Jágra speciální video pozdrav, který vám exkluzivně přináší iSport.cz.

Petr Nedvěd gratuluje Jaromíru Jágrovi k narozeninám...
1080p 720p 480p 360p 240p

„Jaroušku, přestaň honit ženský, nebo se ti ta třísla nedají dohromady,“ radí oslavenci  s úsměvem opora české reprezentace a kapitán extraligového Liberce.

V pondělí najdete v deníku Sport velkou speciální přílohu k Jágrovu jubileu!

Jaromír Jágr slaví 15. února čtyřicetiny.Jaromír Jágr slaví 15. února čtyřicetiny.

Veterán v českém dresu Petr Nedvěd hrál v hale Globen v roce 1994 za Kanadu
Veterán v českém dresu Petr Nedvěd hrál v hale Globen v roce 1994 za Kanadu

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Rozpis Vstupenky Tabulka Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019.

Sportovní speciály: FORTUNA:LIGA * MS v biatlonu * MS v lyžování * Tipsport extraligaČlánky odjinud


Články odjinud