3 ložnice, 3 koupelny, 37 milionů. Gáborík prodal svůj luxusní byt | iSport.cz
26. října 2012 • 15:15

3 ložnice, 3 koupelny, 37 milionů. Gáborík prodal svůj luxusní byt

Autor: iSport.cz
Vazba s Wild přetržena. Marián Gáborík prodal svůj luxusní byt v Minneapolis
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fanoušci Minnesoty smutní. Šance vidět elitní útočnou dvojici Gáborík – Parise bok po boku v zelenkavém dresu asi definitivně padla. Slovenský sniper prodal svůj luxusní byt, ve kterém během dlouholetého působení u Wild přebýval. Cena? Pouhých 37 milionů korun.Trenčínský rodák v Minnesotě působil od roku 2000, kdy si ho Wild vybrali v prvním kole draftu. V červenci 2009 rychlonohý křídelník posílil New York Rangers, v jejichž dresu zaznamenal za 220 zápasů úctyhodných 105 gólů a 120 asistencí.

A modrého dresu jezdců se Gáborík vzdát nehodlá. S Rangers má platný kontrakt a navíc teď prodal i byt, kde během svého angažmá ve Wild žil.

Na co se nový nájemník může v Gáboríkově ex-příbytku těšit? Byt disponuje třemi ložnicemi, stejným počtem koupelen a hlavně pohádkovou rozlohou 400 m2. Připočtěte pohádkový výhled z oken 59- poschoďové budovy a dostanete bydlení snů.

 


Články odjinud


Články odjinud