18. července 2014 • 13:49

Sobotka ničí Hertla při thai boxu: Občas potřebuje proplesknout, směje se

Autor: tej, TV iSport
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Češi znají soupeře pro Euro! Tři strašáci, dvakrát do Hamburku, co vstupenky?
SESTŘIH: Olomouc - Slovácko 1:1. Životní volej Beneše nestačil, srovnal Daníček
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejové ligy mají momentálně přestávku, a tak se hráči v letní přípravě chystají buď na kempech, nebo individuálně. Zvláštní trénink si naservírovali i reprezentanti Tomáš Hertl a Vladimír Sobotka. Rozhodli se vyzkoušet thajský box! : "Letos jsme trénovali málo, ale oba hráči s námi jedou na soustředění, kde nebudou dělat nic jiného, než boxovat," slíbuje jim kondiční trenér Lukáš Stránský.Hokej není jen o bruslení a střílení gólů. Je také plný tvrdých hitů a potyček. Také kvůli tomu se na nadcházející sezonu připravují dva čeští hokejisté Tomáš Hertl a Vladimír Sobotka připravují speciálně. Rozhodli se trénovat thai box. "Občas potřebuje trošku proplesknout," hecuje se smíchem svého parťáka Sobotka.

Hertl se však zahanbit nenechá a hned vrací svému bývalému spoluhráči ze Slavie úder: "Je pravda, že to Vláďa teď umí líp, já jsem nějakou chvíli neboxoval. Určitě se ale do toho dostanu a párkrát mu to vrátím," slibuje.

Thajský box pomáhá nejen v lepší kondičce, ale také hráče naučí rovnováze a samozřejmě také pěstním soubojům.

Vladimír Sobotka a Tomáš Hertl - v rámci letní přípravy - thajský box. "Thai box mě baví, ale potřeboval bych ho zužitkovat i na ledě. Já nejsem žádný rváč, ale kdyby to přišlo, asi bych se nebál," věří Hertl. Tak snad jim to v sezoně pomůže.

Hertl: Thajský box dělám kvůli tomu, abych se na ledě nebál
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud