Vyhraj startovné na Gladiator Race | iSportLIFE | iSport.cz
18.2.2019 • 14:15

Vyhraj startovné na Gladiator Race s aplikací Superlife

Vstoupit do diskuse
0

Gladiator Race sezóna byla zahájena a Superlife je znovu u toho! I letos můžeš vyhrát startovné na všechny závody série. Stačí ve správný čas přijmout výzvu v aplikaci, zamakat a pak poprosit štěstěnu, aby stála na tvé straně. První výzva o startovné na Gladiator Race RUN v Hradci Králové, který se koná 31. března, je tu. Přijmi ji a staň se Gladiatorem.Superlife není jen pouze web o sportu, ale také mobilní aplikace, která funguje jako sporttester. Nejenže díky ní získáš komplexní přehled o svých sportovních aktivitách, ale můžeš své výkony sdílet i s ostatním a ukázat jim, že nejsi žádná bábovka. Navíc dostaneš možnost zapojit se prostřednictvím aplikace do soutěže o startovné na extrémní závod Gladiator Race, jak na to?

Pokud ještě nemáš ve svém mobilu aplikaci Superlife, stačí jít do AppStoru nebo Google storu a zdarma si ji stáhnout. Během pár minut vytvoříš účet, na který se budou zaznamenávat tvé výkony. V sekci Výzvy pak najdi výzvu Gladiator Hradec, přijmi ji a pak už nezbývá nic jiného než jen pořádně makat. Abys byl zařazený do slosování o startovné, musíš v tomto týdnu uběhnout minimálně 20 kilometrů, což je pětinásobek březnového závodu v Hradci, o jehož startovné soutěžíme. Více o výzvě se dozvíš zde.

Věříš, že výzvu zvládneš? Tak pojď do toho s námi! 

Jak soutěžit o startovné v aplikaci Superlife?Jak soutěžit o startovné v aplikaci Superlife?Foto Marie SehnálkováTémata:  běhaplikacegladiator race
Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Výsledky
12. září 2020
Brno
Výsledky
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud