Zaběhni pět kiláků s olympioničkou Šárkou Strachovou. Společné setkání v Praze | iSportLIFE | iSport.cz
5.6.2019 • 12:30

Společný výběh s Šárkou Strachovou. Buďte u toho a dejte pět kiláků

Vstoupit do diskuse
0

Zkoušíte běhat a potřebujete řádnou dávku motivace? Tady je, červnový výběh s ikonou českého sportu, Šárkou Strachovou, můžete zdolat svých prvních pět kilometrů a nastartovat tak svoje běhání na letní měsíce.Aktuálně na webu iSportLIFE.cz běží seriál Dostaň se do formy se Šárkou Strachovou. Sympatická mnohonásobná medailistka v lyžování, součástí jejíhož tréninku bylo samozřejmě i běhání, si pro vás připravila měsíční tréninkový plán, jak se rozběhat z nuly na pět kilometrů. 

Facebooková událost výběhu se Šárkou Strachovou.

Ke každému tréninkovému dni si pak připravila povídání o zdraví i běhání. Jak vybrat správnou obuv? Jíst před ranním tréninkem? Toto a mnoho dalšího se dočtete v článcích seriálu. Ten pak vrcholí společným výběhem na zmíněných pět kilometrů.

Dveře jsou otevřené každému, ale prvních 40, kteří se zaregistrují prostřednictvím e-mailu, získá voucher na fyzioterapii včetně analýzy InBody v hodnotě 700 korun do kliniky VO2MAX.

Pište na isportlife@cncenter.cz, do předmětu uveďte "Výběh se Šárkou" a napište nám své jméno. Poukaz dostanete na společném výběhu. Prvním čtyřiceti na e-mail odpovíme a voucher je bude čekat v den výběhu na místě, ostatní srdečně zveme na výběh i tak, o společný zážitek a běh s olympioničkou Šárkou Strachovou tu jde totiž především.

Přijďte v neděli 16. června, vybíhá se v 10:30 od kliniky Vo2max, jste srdečně zváni.

Jak začít běhat? Seriál Šárky strachové:

Čtvrtý (závěrečný) díl vychází v neděli 9. června na webu iSporLIFE.cz.


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud