Nová vychytávka od Stravy: Navrhne trasu podle toho, co nakreslíte prstem | iSportLIFE | iSport.cz
Autor: Adam Kos
6.3.2019 • 10:00

Nová vychytávka od Stravy: Navrhne trasu podle toho, co nakreslíte prstem

Sportujete? Nová funkce od Stravy se vám bude líbit. Do mapy teď stačí prstem nakreslit přibližnou trasu a aplikace ji transformuje na přesnou trasu po vyznačených ulicích a stezkách. Jen si to zkuste si to představit. Stačí si říct: „Chci oběhnout tohle jezero a podívat se k těmto skalám.“ Algoritmy zařídí zbytek... Cíl je jasný. Strava chce nabídnou jednoduchý a rychlý způsob plánování trasy. Navíc čerpá ze své široké databáze, takže by se nemělo stávat, že vás zavede do lokality s hustým provozem. Přednostně totiž nabízí trasy už v minulosti ověřené jinými sportovci.

Líbí se vám funkce, ale nechcete za ni platit? Zkuste aplikaci Footpath, která umí to samé (a její tvůrci viní Stravu z ukradení nápadu).Líbí se vám funkce, ale nechcete za ni platit? Zkuste aplikaci Footpath, která umí to samé (a její tvůrci viní Stravu z ukradení nápadu).Foto Mobilmania

Funkce se nazývá Route Builder for Mobile a bohužel je dostupná pouze jako součást placeného programu Strava Summit. Použití bude velice snadné. Spustíte požadovanou aktivitu, vyberete ikonu funkce a hned kreslíte do mapy. Tvar se během sekundy uchytí k blízkým sportovci osvědčeným trasám. Pak už se můžete vydat na cestu.

  • Tip závěrem: Líbí se vám funkce, ale nechcete za ni platit? Zkuste aplikaci Footpath, která umí to samé (a její tvůrci viní Stravu z ukradení nápadu).

Další zajímavé články a tipy na mobilní aplikace najdete na mobilmania.cz

Líbí se vám funkce, ale nechcete za ni platit? Zkuste aplikaci Footpath, která umí to samé (a její tvůrci viní Stravu z ukradení nápadu).


Témata:  aplikacemobiltrasa
 
1 Praha,
Milíčovský les: 16. 3.
Výsledky
2 Ostrava,
Bělský les: 13. 4.
Výsledky
3 Brno,
zoo: 14. 9.
Výsledky
4 Praha,
Divoká Šárka: 19. 10.
Výsledky
5 Říčany,
les: 9. 11.
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. K webu patří též trackovací aplikace Superlife pro všechny nadšené sportovce. Přijmi výzvu!

Články odjinud