iSport Premium: slevy pro předplatitele, první měsíc nyní za 1 Kč | iSport.cz
3. června 2020 • 18:20

iSport Premium: slevy pro předplatitele, první měsíc nyní za 1 Kč

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
3
TOP VIDEA
Top góly: elegantní zakončení Hložka, Musův krásný lob
Baník - Plzeň: Tohle mohla být geniální rozlučka! Baroš v samotném závěru mohl rozhodnout utkání
VŠECHNA VIDEA ZDE

S velkým potěšením pozorujeme, jak se základna odběratelů iSport Premium v poslední době rozrůstá. Jako poděkování za důvěru, kterou v nás vkládáte při čtení exkluzivních článků, teď pro předplatitele spouštíme program speciálních Premium odměn. A to není všechno... první měsíc pro nové předplatitele je k dispozici za zvýhodněnou cenu.Každý měsíc na váš profil připíšeme unikátní odměnu v podobě slevy na produkt nebo službu jednoho z našich partnerů. Využít ji budete moci vždy po celý měsíc.

Odměnu najde ve svém profilu každý uživatel iSport Premium a Premium Plus. Uživatelé, kteří si předplatné pořídili v mobilní aplikaci (Google Play>>> nebo Appstore>>>) se pro využití odměny musí přihlásit a odměnu si vybrat v profilu na webu.

Pro měsíc červen jsme si pro vás přichystali slevu 200 Kč v Electro World, platí při nákupu nad 1000 Kč. Sleva se vztahuje na celou nabídku Electro World. Slevu lze uplatnit na e-shopu www.electroworld.cz

Pro uplatnění slevy v e-shopu  zadejte při objednání v sekci košík, v dolní části do pole „Máte kód Slevového kupónu“, šestimístný kód opravňujícího ke slevě.

Platnost kódu (slevy) je do 30. června  2020, a lze jej využít pouze jedenkrát. Slevy nelze sčítat.

Kde najdou předplatitelé kód se slevami?Kde najdou předplatitelé kód se slevami?

Navíc jsme si pro nové uživatele připravili speciální nabídku - první měsíc za 1 Kč.  Nabídka pro iSport Premium i Premium Plus. Nabídka je dostupná pro nové uživatele jak na webu tak i v mobilních aplikacích.

 

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
3

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud