19. ledna 2018 • 23:08

Marek Vávra řídil šesti body výhru Chodova v České Lípě 12:2

Autor:
Florbalisté mistrovského Chodova zvítězili v předehrávce 21. kola superligy na hřišti nováčka České Lípy 12:2 a posunuli se do čela tabulky o dva body před Mladou Boleslav. Šesti body za tři branky a stejný počet asistencí se podílel na kanonádě Pražanů útočník Marek Vávra.


"Asi nám to tady svědčí. Po loňské vysoké pohárové výhře jsme čekali daleko těžší zápas, ale většinu utkání jsme hráli opravdu dobře a zaslouženě vysoko zvítězili," řekl trenér Chodova David Podhráský webu Českého florbalu.

"Dvě třetiny to byla od nás příšerná hra směrem dozadu, Chodov nás malinko točil, ale jsem hrozně ráda, že se kluci zvedli na třetí třetinu, a tam ukázali, že bránit a hlavně i útočit umí. Jenom je hrozná škoda, že neproměnili šance," uvedl trenérka jedenáctého týmu tabulky Lenka Bartošová.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze