Monaku bude až tři týdny chybět zraněný kanonýr Falcao | iSport.cz
8. února 2018 • 10:41

Monaku bude až tři týdny chybět zraněný kanonýr Falcao

Fotbalové Monako bude až tři týdny postrádat svého nejlepšího střelce Radamela Falcaa. Jednatřicetiletý kolumbijský útočník si poranil stehno v nedělním zápase francouzské ligy s Lyonem (3:2).

Falcao sice ve 36. minutě vyrovnal na 2:2, ale na začátku druhé půle odkulhal ze hřiště a musel přepustit místo Stevanu Jovetičovi, který v závěru připravil vítězný gól Ronymu Lopesovi. Úřadující mistr je v Ligue 1 na třetím místě o bod za Marseille, na vedoucí Paris St. Germain ztrácí Monako 12 bodů.

V této ligové sezoně Falcao zaznamenal 17 branek a v tabulce kanonýrů je třetí za hvězdami PSG Édinsonem Cavanim a Neymarem.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)