17. února 2018 • 22:30

Koubek obstál při dvou penaltách a pomohl Rennes k remíze v Caen

0
Fotbalový brankář Tomáš Koubek čelil v 26. kole francouzské ligy dvěma pokutovým kopům. Ani z jednoho ale neinkasoval a pomohl Rennes k remíze 2:2 na hřišti Caen. Český reprezentant tak navázal na lednový zápas s Marseille, v němž zneškodnil penaltu Florianu Thauvinovi.

Dnes Koubek inkasoval po šesti minutách hry. Po centru do vápna ho předskočil Crivelli, který tak zakončoval do odkryté branky. Hosté ještě v průběhu prvního poločasu vývoj utkání otočili zásluhou dvou gólů Sakha.

Za stavu 2:1 domácí Rodelin přestřelil z pokutového kopu bránu, Koubek tak zasahovat nemusel. Druhou penaltu v 81. minutě už český gólman zneškodnil Peetersovi skokem k levé tyči. O tři minuty později se však Caen přece jen dočkalo vyrovnání, po rohu se hlavou trefil Da Silva.