14. března 2018 • 20:08

Zraněný Kane bude chybět Tottenhamu do dubna

Autor:
Útočník Tottenhamu Harry Kane bude kvůli zranění kotníku mimo hru až do dubna. Čtyřiadvacetiletý kanonýr, jenž se dělí s 24 brankami s liverpoolským Mohamedem Salahem o pozici nejlepšího střelce Premier League, tak přijde také o přípravné zápasy v dresu anglické reprezentace.


Kane odkulhal z nedělního ligového utkání proti Bournemouthu, které favorizovaní Spurs vyhráli 4:1. Spekulovalo se o tom, že útočník vypadne ze sestavy na dlouhou dobu, nakonec by však mohl být zpět za méně než měsíc. "Poškodil si postranní vazy v pravém kotníku. K tréninku s týmem by se měl vrátit příští měsíc," uvedl klub.

Kane v této sezoně nastřílel za Tottenham a reprezentaci dohromady 39 gólů a na červnovém mistrovství světa v Rusku by měl být anglickou útočnou jedničkou. Kvůli zranění ho nicméně trenér Gareth Southgate nebude moci využít v přípravných zápasech 23. března s Nizozemskem a o čtyři dny později s Itálií.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze