Policie se chystá na vyprodaný rizikový zápas Baníku a Sparty | iSport.cz
26. dubna 2018 • 13:22

Policie se chystá na vyprodaný rizikový zápas Baníku a Sparty

Autor:
Policie se připravuje na sobotní rizikový zápas první fotbalové ligy mezi Baníkem Ostrava a Spartou Praha. Utkání je vyprodané a na stadion se chystá přes 14 tisíc fanoušků. Do bezpečnostního opatření se zapojí desítky policistů, kterým pomohou také strážníci, řekla dnes ČTK policejní mluvčí Gabriela Holčáková.


"Dosavadní zkušenosti s fanoušky obou klubů, analýza dosud zjištěných informací i předchozí incidenty těchto 'fans' řadí tento zápas mezi rizikové," řekla Holčáková.

Zapojeni budou policisté pořádkové i dopravní policie, kriminalisté i specialisté antikonfliktního týmu či policisté speciální pořádkové jednotky. "Situaci bude mimo jiné monitorovat také vrtulník. Na opatření se budou podílet i strážníci Městské policie Ostrava," doplnila mluvčí.

V Ostravě to bude první vyprodaný zápas od loňského května, kdy Baník slavil postup do ligy. Lístky zmizely za pět dní, Baník tak ve středu dal do prodeje posledních 300 vstupenek původně určených obchodním partnerům.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud