Na Konopišti překvapivě vládne golfistkám amatérka Melecká | iSport.cz
14. června 2018 • 19:59

Na Konopišti překvapivě vládne golfistkám amatérka Melecká

Autor:
Amatérka Tereza Melecká překvapivě vede po prvním kole golfový turnaj Axa Czech Ladies Challenge na Konopišti. V prvním dnu turnaje druhé nejvyšší evropské série zahrála pět ran pod par.


Na děleném 18. místě je Šideri Váňová se skóre -1. Cutem by nyní z pětadvaceti domácích zástupkyň prošly rovněž Lucie Hinnerová, Kateřina Krásová a amatérky Patricie Macková, Gabriela Roberta Vítů a Lucie Harcubová.

Devatenáctiletá Melecká, studentka na univerzitě v Tennessee, zahrála 67 ran a mohla mít ještě o jednu méně, ale pat na birdie v jamce neskončil. "Jinak jsem patovala výborně. Neřešila jsem, jestli je to dva nebo pět metrů. Dávala jsem to," uvedla na webu turnaje a dodala: "Doufám, že nebudu v dalším kole nervózní."

O ránu za Meleckou se drží Nobuhle Dlaminiová ze Svazijska, Indka Šarmila Nicolletová a Emilie Piquotová z Francie, která po několika jamkách uvažovala, že ze hry odstoupí kvůli bolavé noze, ale kolo nakonec zvládla.

Loňská vítězka českého dílu Let Access, který se hrál na Roztěži, Francouzka Lucie Andréová je až na 99. místě se čtyřmi ranami nad par. Radost ale mohla mít alespoň ze čtvrtého životního esa, které trefila na tříparové desítce.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud