Trenér Angličanů Southgate si při výběhu vykloubil rameno | iSport.cz
20. června 2018 • 22:51

Trenér Angličanů Southgate si při výběhu vykloubil rameno

Anglická výprava na fotbalovém mistrovství světa musela řešit první vážnější zdravotní problém, nebude to ale rozhodně znamenat oslabení sestavy. Postiženým je totiž trenér Gareth Southgate, který si dnes při joggingu vykloubil pravé rameno.


"Je to lepší, než kdyby se to přihodilo některému z hráčů," konstatoval Southgate na webu Fotbalové asociace. Zranil se při výběhu nedaleko základny mužstva v Petrohradu. Ošetřen byl v blízké nemocnici za asistence týmového lékaře.

Southgate litoval, že ačkoliv měli fotbalisté dnes volno, sám přidělal práci lékařskému týmu. "Vlastně si dnes měli trochu oddychnout a já jim takhle pokazil den. Byli u mě rychle, je to dobrý tým," řekl a dodal, že zřejmě bude muset vzhledem k charakteru zranění ve zbytku turnaje slavit góly střídmě. "Nějaké máchání rukama ve vzduchu nebude podle doktora to pravé," podotkl.

Angličané v pondělí porazili 2:1 Tunisko díky dvěma gólům Harryho Kanea, v neděli je čeká v Nižním Novgorodu duel s Panamou.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program nadstavby Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Hokejová extraliga 2018/2019: Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Články odjinud


Články odjinud