Sparta hraje dorostenecký fotbal. Vidím jen odevzdané obličeje | iSport.cz
4. dubna 2018 • 11:56

Sparta hraje dorostenecký fotbal. Vidím jen odevzdané obličeje

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Lipsko - Atlético 2:1. Schick a spol. v semifinále Ligy mistrů
Nejlepší přestupová období historie: Kdy se nejvíc zaskvěly Barca nebo AC Milán?
VŠECHNA VIDEA ZDE

KOMENTÁŘ DAVIDA STŘIHAVKY | Z pozice fotbalového fanouška stále čekám, kdy už Sparta konečně zabere – a ono furt nic. Nechci říkat, že jsem se jejího výkonu v Teplicích zhrozil, ale nebylo to dobré. Je to neslané, nemastné, v druhé půli Teplice dokonce Spartu přehrály a přejely na šance. Jsem už naštvaný. Ve Spartě mi chybí dva lídři. Jeden v útoku typu Kweukeho nebo Bonyho Wilfrieda, aby si mohla pomoct vysokým míčem jako třeba Slavia s Milanem Škodou. V současnosti mi přijde, že Sparta hraje dorostenecký fotbal, ťukání, ťukání…Podle mě bude hrozně dlouho trvat, než se to vrátí do bývalých kolejí, režimu, na který byli její fanoušci zvyklí. Nahoře musí být síla, chasník, někdo, kdo to rozbourá, strhne. Dřív tam hráli Doškové, Lokvencové.

Vašek Kadlec navíc potřebuje hrát na dva útočníky. Je šikovnej, zapojí se do kombinace, chce hrát, ale potřebuje vedle sebe bijce, jako je třeba Janko, kterého se zbavili. Ten si vezme míč na prsa a můžete se dostat do tlaku, do centrů, do standardek.

Místo toho Sparta ve druhé půli nic, hrála fotbálek ze strany na stranu, pomalý, bez překvapení, bez souboje. A jsme zase u těch vhodných typů. Kadlec není agresivní, Kulhánek není agresivní, malinký Plavšič, Ristič chce balon do nožky, ale není tam nikdo jako  Ljevakovič , který dojede každý souboj, všechno ve skluzu.

A ještě by to chtělo někoho výrazného do zálohy či obrany, jako byli dřív Vácha nebo Řepka . Někdo, kdo mančaft strhne, vítězný typ. Když koukám na zápasy Sparty a podívám se do obličejů jejích hráčů, nic z toho nepoznám. Tam není žádná touha, vášeň, nasranost, vztek.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Hokej
Generali Česká Cup Play off NHL

Motorismus
Velká cena Brna 2020 Valašská Rally 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud