Jan Vacek
10. ledna 2018 • 11:11

Sparťanský objev Václav Drchal? Jen ho nechte, ať (si) hraje

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Václav Drchal má za sebou skvostné entrée ve sparťanském áčku. Hattrick na rozjezd při vítězství nad Táborskem 7:2, to je parádní počin. Na budování slavobrány je ale stále brzo. Byl to vzorek jediného utkání, nota bene přípravného. Navíc proti soupeři, který po změně stran, když šel Drchal do hry, začal viditelně fyzicky odcházet.Kdo ovšem sleduje mládež letenského týmu, není zaskočený. Mladý útočník je předurčen k úspěchu. Je rychlý, šikovný s míčem, má výběr místa a hlavně instinkt zabijáka. Radost pohledět. Šestadvacet soutěžních tref během podzimu hovoří za vše. Ostatně bývalý úspěšný mládežnický trenér Sparty David Holoubek o Drchalovi mluví jako o největším talentu za poslední dobu.

Nyní je důležité, aby i nadále dostával v prvním týmu Sparty šance. Tu poločas, tu půl hodinky nebo dvacet minut. Prostor na to určitě bude. Byť není pravděpodobné, že by se Drchal stal na jaře pevnou součástí týmu kouče Stramaccioniho, každá příležitost, která se v přípravě objeví, ho může posunout dál.

Herně je už nyní na vysoké úrovni, platí za kompletního útočníka. Teď potřebuje přidávat zkušenosti a herní jistotu.

Sparta - Táborsko 7:2. Podívejte se na všechny góly včetně Drchalova hattricku

1080p 720p 360p
Střelec hattricku Drchal: Doufám, že se v týmu udržím

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, Sparta, Drchal, blog, Vacek
 Klasická verze
Mobilní verze