Berdych je v Česku nedoceněný. Plíšková je na řadě s grandslamem | iSport.cz
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia je ve finále MOL Cupu. Spartu smázla 3:0 SESTŘIH: Slavia je ve finále MOL Cupu. Spartu smázla 3:0
NFL Draft Week: Pohled expertů. Podle čeho kluby vybírají na draftu? NFL Draft Week: Pohled expertů. Podle čeho kluby vybírají na draftu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenisová sezona snad nemohla začít lépe. A pokud byste se mě zeptali, co je pro mě větším překvapením, tedy jestli titul Karolíny Plíškové z Brisbane, nebo úžasný návrat Tomáše Berdycha v Dauhá, odpovím jednoznačně: Berďa. Nehrát od poloviny června a hned se dostat do finále turnaje, to klobouk dolů. Sama vím, jak jsem se hledala, jen když jsem měla volno v listopadu a prosinci. Z Karolíny ale moc překvapená nejsem. V Brisbane umí hrát, vyhrála tam už před dvěma lety. Podmínky jí evidentně sedí. Kurty jsou tam rychlé, i menší dvorce jsou pod plachtou, což znamená, že máte pocit, že hrajete v hale. 

Navíc měla Karolína i dobrý los, nehrála s žádnou soupeřkou, která by ji měla přehrávat. To dokázala až ve finále Lesja Curenková, ale jak vedla 6:4, 5:4 a šla podávat, říkala jsem si, že ještě něco přijde.

Pořád je hrozný rozdíl mezi Plíškovou, která už byla první na světě, a mezi Curenkovou, která se pohybuje teprve krátce ve třetí desítce. Jediný rozdíl ve finále byl v hlavě, pořád to prostě není taková šampionka jako Karolína. 

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud