12. srpna 2017 • 10:00

Šílené překážky na MS: hororový pád, Keňanka zase minula příkop

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Slavia 3:3. Dramatické derby, hosté srovnali z 0:3 CELÝ SESTŘIH: Sparta - Slavia 3:3. Dramatické derby, hosté srovnali z 0:3
Rozhodčí od videa při derby Sparta - Slavia: Všechny situace byly jasné Rozhodčí od videa při derby Sparta - Slavia: Všechny situace byly jasné
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z LONDÝNA | Nepříjemné nehody postihly během překážkových závodech na mistrovství světa v atletice dvě běžkyně během pátečního programu. Deborah Johnovou z Trinidadu a Tobaga postihl tvrdý pád, Keňanka Beatrice Chepkoechová na steeplu minula vodní příkop.V dopoledních rozbězích na 100 metrů překážek Deborah Johnová zakolísala před polovinou trati, klopýtla, ztratila rovnováhu, pátou překážku nabrala v letu hlavou, kterou také dopadla tvrdě na zem. Záchranáři jí ze stadionu odvezli na nosítkách. Podle dostupných informací neutrpěla vážnější zranění.

 

Další bizarní situaci diváci na Londýnském stadionu viděli ve večerním finále závodu na 3000metrů překážek žen. Keňanka Beatrice Chepkoechová zapomněla odbočit k vodnímu příkopu na vnitřní straně dráhy, omyl si uvědomila, vrátila se kousek zpět, překonala překážku a pokračovala v závodě.

„Tohle se stává až příliš často, protože všichni běží na hraně,“ komentovala to Australanka Genevieve LaCaze. Chepkoechová závod dokončila a doběhla jako čtvrtá.

Kritický moment. Deborah Johnová se zranila poté, co padla do jedné z překážek.
Kritický moment. Deborah Johnová se zranila poté, co padla do jedné z překážek.
 

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze