12. července 2012 • 23:28

Sprinter Powell se kvůli zranění odhlásil z mítinku v Londýně

Autor:
Powell se v Londýně nepředvede
TOP VIDEA
LIGOVÉ STŘIHY: Čermák má potenciál. Může hrát jako Hušbauer nebo Stanciu LIGOVÉ STŘIHY: Čermák má potenciál. Může hrát jako Hušbauer nebo Stanciu
Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale? Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jamajský sprinter Asafa Powell se kvůli zranění třísla odhlásil z mítinku Diamantové ligy v Londýně, kde se měl v pátek na stometrové trati utkat s Američanem Tysonem Gayem. Bývalý světový rekordman chce šetřit tříslo pro olympijské hry, které v britské metropoli začínají za dva týdny."Trochu ho v třísle pobolívá, takže nechceme před olympiádou riskovat," vysvětlil Powellovu absenci jeho agent Paul Doyle.

Před dvěma týdny na jamajské kvalifikaci museli zraněnému Powellovi pomáhat z trati poté, co doběhl třetí za Yohanem Blakem a Usainem Boltem. Loni kvůli zranění třísel nemohl Powell startovat na mistrovství světa v Tegu, ale Doyle tvrdí, že tentokrát není problém tak vážný.

"Do olympiády bude v pořádku, jen jsme se rozhodli pro delší odpočinek a pak trénink," dodal.

Témata:  sport, atletika, Asaf Powell
 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze