Kudlička poosmé ovládl Pražskou tyčku, splnil tak limit pro ME | iSport.cz
6. července 2018 • 09:35

Kudlička poosmé ovládl Pražskou tyčku, splnil tak limit pro ME

Jan Kudlička opět vyhrál Pražskou tyčku a má limit pro ME
TOP VIDEA
Přímo z Wembley: Bezduchá mísa, nebo nová legenda? Podívejte se do útrob stadionu i na český trénink Přímo z Wembley: Bezduchá mísa, nebo nová legenda? Podívejte se do útrob stadionu i na český trénink
SE SIMONOU...: Limberského snoubenka a její barber shop. Kdo tam chodí? SE SIMONOU...: Limberského snoubenka a její barber shop. Kdo tam chodí?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jan Kudlička vyhrál už poosmé za sebou Pražskou tyčku. Na tradičním mezinárodním mítinku překonal 555 centimetrů a zároveň tím splnil limit pro start na srpnovém mistrovství Evropy v Berlíně.Ženský závod na Palachově náměstí před Rudolfinem při neúčasti rekordmanky mítinku Jiřiny Ptáčníkové i loňské vítězky Romany Maláčové patřil Američance Megan Clarkové se 453 cm. Osmnáctiletá domácí juniorka Amálie Švábíková, která už má účast v Berlíně jistou, obsadila výkonem 437 páté místo.

I když mužský závod zkomplikoval déšť, Kudlička opět potvrdil, že se mu na Pražské tyčce daří. Svěřenec Boleslava Patery v této sezoně již několikrát útočil na limit pro ME a dočkal se ve čtvrtek. Stejnou výšku zdolal také polský mistr Evropy Robert Sobera, měl však horší zápis. Na stupních vítězů je doplnil Michal Balner (542).

"Jsem spokojený, byla to povinnost. Ale mrzí mě, že počasí nevyšlo a vítr nám závod pokazil," řekl České televizi Kudlička, jenž s ostatními tyčkaři čekal více než hodinu, než přestane pršet. Limit skočil hned napoprvé.

Témata:  tyč, Sport, Praha, atletika
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud