BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA | iSport.cz
19. října 2019 • 14:40

BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
iSport podcast: Jaké změny byly na Spartě vidět pod trenérem Kotalem?
Baník - Jablonec: Rychlý kontr Severočechů zakončil gólovou střelou z těžké pozice Kubista, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nový ročník NBA startuje 22. října a z hlediska českých fanoušků bude nejvíce sledovaná nová mise Tomáše Satoranského, který v létě podepsal tříletou smlouvu s Chicago Bulls. O jeho vyhlídkách ve slavném týmu i o největších favoritech NBA a dalších zajímavostech mluví zástupce šéfredaktora Sportu a bývalý ligový basketbalista Adam Nenadál. „Tomáš je v týmu, jehož trajektorie míří vzhůru – to je největší rozdíl oproti třem minulým sezonám ve Washingtonu. Chicago o Tomáše stálo, dalo mu to najevo velmi dobrou smlouvou a dá mu to najevo i respektem k jeho hře,“ zdůrazňuje Nenadál.Nový díl pořadu Basketbalový insider se natáčel ještě před tím, než kouč Bulls Jim Boylen oficiálně potvrdil, že český rozehrávač začne sezonu v základní pětce, přesto se na téma Satoranského konkurence dostalo.

„Kris Dunn je vynikající atlet a elitní obránce, ale nemá typické rozehrávačské instinkty. Nováček Coby White je spíše typický střelec v těle rozehrávače. Myslím, že Tomáš začne sezonu v základu,“ správně předpovídal Nenadál. „Boylen ale dbá na univerzálnost svých hráčů a na tvrdou obranu. Přesně tohle Satoranskému vyhovuje. Čeká ho skvělá sezona,“ pokračuje.

Kdo podle Nenadála vyhraje celou NBA? Dostanou se Chicago Bulls do play off? Koho se vyplatí v nové sezoně sledovat? A proč si vzal zástupce šéfredaktora na natáčení dres New York Knicks? Podívejte se na nový díl pořadu Basketbalový insider.

BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud