Pelikáni musí čekat. Supertalent Williamson se zranil a zmešká start NBA | iSport.cz
18. října 2019 • 19:34

Pelikáni musí čekat. Supertalent Williamson se zranil a zmešká start NBA

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Olomouc - Sparta: Úvodní čestné buly obstaral Karlos „Terminátor“ Vémola Olomouc - Sparta: Úvodní čestné buly obstaral Karlos „Terminátor“ Vémola
Neuvirth hlásí návrat na Spartu: Nechci byt škodná mezi brankáři Neuvirth hlásí návrat na Spartu: Nechci byt škodná mezi brankáři
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na debut basketbalového megatalentu Ziona Williamsona v NBA si fanoušci zřejmě budou muset nějaký čas počkat. Jednička letošního draftu si poranila pravé koleno a podle televizní stanice ESPN bude mimo hru několik týdnů.New Orleans Pelicans dnes zakončí přípravu na hřišti New York Knicks už bez Williamsona, který v dosavadních zápasech před sezonou naplňoval vysoká očekávání.

Devatenáctiletý robustní hráč měl ve čtyřech přípravných duelech průměr 23,3 bodu a 6,5 doskoku. Do nového ročníku NBA vstoupí Pelicans v úterý zápasem proti obhájci titulu Torontu.

Williamson, který byl draftován hned po prvním roce na univerzitě Duke, získal status hvězdy ještě před vstupem do NBA. V létě podepsal s firmou Nike čtyřletou smlouvu na 75 milionů dolarů.

 
Články odjinud


Články odjinud