4. ledna 2014 • 11:22

Washington doma podlehl Torontu, Veselý nastřílel čtyři body

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Basketbalisté Golden State vyhráli v NBA osmý zápas za sebou a mají tak v lize aktuálně nejlepší formu. Warriors v pátek zvítězili 101:100 v Atlantě, i když v závěrečné čtvrtině ještě prohrávali o 15 bodů. Rozhodující tříbodový koš vstřelil v poslední sekundě Andre Iguodala.

Na poslední akci měli hosté necelé tři vteřiny. Iguodalu při ní neubránil makedonský pivot Pero Antič, s 16 body nejlepší střelec Hawks. "Ano, vylepšil jsem si osobní rekord, ale na konci jsem udělal chybu a prohráli jsme. Cítím se strašně," řekl Antič.

Washington doma podlehl Torontu 88:101. Jan Veselý odehrál v poraženém týmu devět minut a dal čtyři body. Rozhodla třetí čtvrtina, kterou hostující Raptors vyhráli o 20 bodů.

Los Angeles Clippers zvítězili v Dallasu 119:112, ale přišli o rozehrávače Chrise Paula. Ten si v třetí čtvrtině po faulu Monty Ellise vykloubil rameno a bude týmu chybět minimálně tři týdny.

NBA:

Washington - Toronto 88:101 (za domácí Veselý 4 body), Atlanta - Golden State 100:101, Boston - New Orleans 92:95, Dallas - LA Clippers 112:119, Denver - Memphis 111:108, Houston - New York 102:100, LA Lakers - Utah 110:99.