Opora Nymburku Rančík: Po kariéře mě láká restaurace, kde jde nadávat | iSport.cz
28. května 2014 • 10:27

Opora Nymburku Rančík: Po kariéře mě láká restaurace, kde jde nadávat

Autor: TV iSport
Vstoupit do diskuse
0
Radoslav Rančík patří mezi největší opory basketbalového Nymburka
TOP VIDEA
TOP góly 26. kola: Jánošovo dělo nebo Hložkova šibenice
Karviná - Sparta: Dočkalův první gól po návratu na Letnou! Zvyšuje na 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

První mečbol před sebou dnes mají basketbalisté Nymburka. Míří za jedenáctým českým titulem. A to i přesto, že se ve finálové sérii proti Prostějovu museli obejít bez své opory - Radoslava Rančíka. Ten vypadl ze hry kvůli zraněnému levému kolenu a nemohl nastoupit v žádném z finálových zápasů. A protože má teď Rančík více času na sebe, přemýšlí o své budoucnosti po skončení hráčské kariéry pod koši.Rančík působil v mládí na univerzitě v Americe, kde kromě hraní basketbalu vystudoval žurnalistiku. A tenhle směr jej láká i do budoucna. „Vůbec se nebráním tomu, abych se znova pustil do žurnalistiky. Na této práci se mi líbí různorodost a to, že je každý den trochu jiný, tím jak se mění příběhy lidí a sledujete, jak se situace vyvíjí. A to je na tom to krásné.”

Čtyřiatřicetiletý pivot měl už v minulosti možnost se účastnit zajímavých sportovních pořadů ve slovenské televizi a dokonce spolu komentoval několik zápasů NBA. Lákala by jej i jiná odvětví než je novinařina. „Komentování se mi moc líbilo. Bavilo mě to a možná bych to rád dělal i v budoucnu. Ale teď mám v plánu jiný byznys, který bych si chtěl otevřít spolu s manželkou. Chtěl bych něco, kde budu svým vlastním pánem.”

A protože je Rančík pověstný drsňák, který si nenechá nic líbit, odvíjí se od toho také jeho nápady. 207 cm pivot úřadujících mistrů z Nymburka se chce zaměřit na práci spojenou s oblastí gastronomie. „Mám několik nápadů, jakou restaurací bych chtěl mít. Ta první by byla zaměřena na jídla, které jsme s manželkou ochutnali v době, kdy jsme cestovali po Evropě. Nebo mám v hlavě myšlenku na restauraci s názvem "Scream and Shout", kde si můžete na kohokoliv v klidu zanadávat,“ vysvětluje Rančík.

Basketbalista Rančík chce restauraci, kde můžete nadávat

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud