16. dubna 2017 • 22:05

Washington vstoupil do play off NBA vítězně, Satoranský nebodoval

0
SESTŘIH: Everton - Liverpool 2:0. Překvapení v Merseyside derby, Reds se vzdaluje titul
SESTŘIH: Toronto - Boston 2:4. Bruins znovu vedou, Pastrňák asistoval

Basketbalisté Washingtonu vstoupili do play off NBA výhrou 114:107 nad Atlantou. Český reprezentant Tomáš Satoranský dostal v dresu vítězů při svém debutu ve vyřazovacích bojích v zámoří šanci na dvě minuty, během nichž se zapsal do statistik jedním faulem.

Washington sice prohrál o čtyři body první čtvrtinu, ale do poločasu vývoj obrátil a v pátém duelu v sezoně porazil Atlantu počtvrté. V dresu Wizards si připsalo šest hráčů včetně kompletní základní sestavy dvojciferný počet vstřelených bodů, kapitán John Wall zaznamenal 32 bodů a 14 asistencí. Nejlepším střelcem Hawks byl s 25 body Němec Dennis Schröder.

Druhý zápas se hraje opět ve Washingtonu ve středu.