30. listopadu 2017 • 08:04

Hořkosladký večer Satoranského. Vyrovnal své maximum, Washington však padl

Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda
Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem

Tomáš Satoranský si ve středu vyrovnal osobní střelecké maximum v NBA, ale jeho dvanáct bodů basketbalistům Washingtonu na výhru nad domácí Philadelphií nestačilo. Wizards mohutně finišovali, v poslední čtvrtině vstřelili 48 bodů a z toho český rozehrávač deset, ale z vítězství 118:113 se radoval soupeř.

Vedle střeleckého maxima sezony dostal Satoranský také zatím největší čas na hřišti v tomto ročníku a s bezmála 29 minutami byl dokonce nejvytíženějším hráčem týmu.

Z pozice náhradníka zaznamenal také osm asistencí. Jediná finální přihrávka jej dělila od vyrovnání osobního rekordu v zámořské soutěži a dvě od druhého double doublu v kariéře.

(za hosty Satoranský 12 bodů, 8 asistencí, 2 doskoky),
San Antonio - Memphis 104:95, Toronto - Charlotte 126:113.

1. Portland 21 13 8 61,9
2. Minnesota 22 13 9 59,1

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.