Washington je z formy, prohrál počtvrté v řadě. Satoranský zapsal 8 bodů

Tomáš Satoranksý zapsal 8 bodů, jeho Washington počtvrté v řadě padl
Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce
Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený

Basketbalisté Washingtonu Wizards potvrdili, že před blížícím se play-off nejsou v ideální formě. Podlehli totiž slabé Atlantě 97:103, připsali si čtvrtou prohru v řadě a klesli na 8. místo ve Východní konferenci. Prohru neodvrátilo ani osm bodů Tomáše Satoranského.

Svěřenci Scotta Brookse opět ukázali, jaké mají problémy v koncovkách zápasů. Wizards ještě čtyři a půl minuty před koncem vedli nad nejhorším celkem v konferenci 93:87, následně však hosté předvedli šňůru 12:0 a vybojovali teprve sedmé vítězství na hřištích soupeřů v sezoně.

Wizards ztratili nadějné vedení v poslední čtvrtině druhý den po sobě. Odpočívajícího Johna Walla tentokrát nahradil v základní sestavě Satoranský, který si během 29 minut připsal 8 bodů, 5 doskoků a 2 asistence. Celkem 40 minut odehrál Bradley Beal, jenž se dostal na 32 bodů. Pouhých sedm minut strávil na hřišti Markieff Morris, který byl v první čtvrtině vyloučen po dvou technických chybách.

Washington soupeří na dálku s Miami a Milwaukee o šesté místo, které ale může znamenat, že na úvod play off narazí na Cleveland s LeBronem Jamesem, nebo na rozjetou Philadelphii. Miami v pátek napodobilo Washingtonu a nečekaně prohrálo na hřišti New York Knicks jasně 98:122. V dresu domácích zazářil náhradník Damyean Dotson, jenž si zlepšil osobní rekordy na 30 bodů a 11 doskoků.

Philadelphia v parádní bitvě přestřílela Cleveland 132:130 a připsala si třináctou výhru v řadě. Sixers vedli ve druhé čtvrtině až o 30 bodů, ale hosté se vzpamatovali a málem dotáhli nevídaný obrat. Ve druhé půli se totiž rozehrál k famóznímu výkonu LeBron James, který v ní nastřílel 35 ze svých 44 bodů. K tomu nasbíral i 11 doskoků a 11 asistencí, takže zkompletoval triple-double, ale přesto byl smutným hrdinou utkání. Sekundu před koncem byl faulován při trojce za stavu 129:132, ale ze tří trestných hodů proměnil pouze jeden.

Sixers vedl Ben Simmons, jenž si připsal triple-double za 27 bodů, 15 doskoků a 13 asistencí. Ještě o bod víc nastřílel J. J. Redick a na 23 bodů se dostal náhradník Marco Belinelli.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H