25. dubna 2018 • 12:22

Odstavený Satoranský. Hraje posila z Číny, proč v play off ztratil důvěru?

TOP VIDEA
Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce
Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vrátili se do hry. Ze stavu 0:2 udělali 2:2 a dál sní, jak odstřelí z cesty lídra Východní konference. Tomáš Satoranský na tom má ale zatím jen malý podíl. „Je zpět tam, kde byl,“ říká Jiří Zídek k sérii 1. kola play off NBA mezi Washingtonem a Torontem, kde zátěž českého borce spadla pod deset minut na zápas. Proč došlo k tomu, že český hráč, který týmu významně pomohl v základní části, najednou sedí většinu zápasůna lavici? Přečtěte si i názor experta a bývalého hráče NBA Jiřího Zídka.Po dvou úvodních duelech byste si na ně možná nevsadili ani děravý cent. Ještě dvě prohry a vzhůru na dovolenou, neslo se občas škodolibě zákulisím. Jenže domácí peklo vše změnilo. „Tohle je mé město,“ křičel před pár dny John Wall a jeho hrdý klub povstal.

Z 0:2 je 2:2 a Washington Wizards, tým Tomáše Satoranského, je dál ve hře, aby hned v prvním kole play off NBA sestřelil vítěze základní části Východní konference – Toronto Raptors. Horší zprávou ovšem je, že český rozehrávač má v tomhle tažení zatím jen nicotnou roli.

„Upřímně, zatím jsem v této sérii ještě ani jednou nenapsala jeho jméno,“ vyznala se na Twitteru redaktorka Washington Post Candace Bucknerová.

Je to nezvyk, když s ním v základní části NBA při absenci Johna Walla naopak nešetřila. Český rozehrávač tehdy exceloval v útoku i při bránění superhvězd a pomohl pro Wizards zajistit účast ve vyřazovacích bitvách.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze