Washington vyhrál přípravný duel v New Yorku, Satoranský nahrával

0
PRVNÍ DOJEM: Jágr v kondici, Kladno jede. Smoleňák vzýval pána z Vysočiny
Samek o Slavii a italském trápení: Těžký půlrok. Řešil se návrat do Česka

Basketbalisté Washingtonu v přípravě na novou sezonu NBA vyhráli podruhé za sebou. V pondělí uspěli v New Yorku 110:98 a oplatili soupeři prohru z prodloužení z prvního zápasu. Český reprezentant Tomáš Satoranský za Wizards odehrál 20 minut a přispěl pěti asistencemi a dvěma doskoky.

Washingtonu dobře zahrála základní pětka, ve níž tentokrát chyběl Markieff Morris a šanci dostala letní posila Jeff Green. A s 16 body byl druhým nejlepším střelcem týmu po Bradley Bealovi (20).

Už v první čtvrtině si Washington vypracoval vedení o 11 bodů, ve třetí části ho navýšil až na 23 bodů a udržel ho, i když lavička Wizards se nechala mírně přehrát soupeřem. Satoranský se pokusil o tři střely, z toho dvě za tři body, ale pokaždé minul. Dobře však tvořil hru pro spoluhráče a připravoval jim snadné koše.