Kouč Vojtko v Pardubicích skončil | iSport.cz
23. října 2008 • 18:12

Kouč Vojtko v Pardubicích skončil

Tomáš Satoranský
TOP VIDEA
NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie? NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie?
Třinec - Liberec: Je rozhodnuto! Za hosty se trefil Havlín, 1:2 po prodloužení Třinec - Liberec: Je rozhodnuto! Za hosty se trefil Havlín, 1:2 po prodloužení
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po pěti prohrách v pěti zápasech Národní basketbalové ligy skončil u hráčů Pardubic trenér Ivan Vojtko. Představenstvo klubu se s ním dnes dohodlo na okamžitém ukončení spolupráce.O jeho nástupci se jedná, tréninky zatím povede hrající asistent Tomáš Grepl. Podle generálního manažera klubu Pavla Stary by nový kouč mohl být znám do konce týdne.

Vojtko, který k mužstvu přišel loni v listopadu, doplatil na špatný vstup do sezony, v níž zatím Pardubice prohrály všech pět ligových zápasů.

Shodou okolností skončil třiačtyřicetiletý kouč ve funkci po zápase s Libercem stejně jako jeho předchůdce na pardubické lavičce Stanislav Petr, který však rezignoval po těsné výhře nad Kondory.

Vojtkovi svěřenci ve středu severočeskému celku podlehli 61:63.

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud