29. října 2008 • 09:58

Trutnov bude hrát na Ibize

Autor:
Becky Hammon ze San Antonio Silver Star.
TOP VIDEA
Legendární Hašek o Francouzovi: Vždycky se mi líbilo, jak chytá Legendární Hašek o Francouzovi: Vždycky se mi líbilo, jak chytá
SESTŘIH LA LIGY: Leganés - Real Madrid 1:3. Hosté poskočili na třetí místo i bez Ronalda SESTŘIH LA LIGY: Leganés - Real Madrid 1:3. Hosté poskočili na třetí místo i bez Ronalda
VŠECHNA VIDEA ZDE

Basketbalistky Kary Trutnov nastoupí ve druhém utkání základní skupiny Evropského poháru ve čtvrtek na palubovce klubu EBE Ibiza PDV. Půjde o souboj týmů, které v úvodu soutěže dokázaly zvítězit.Kara doma porazila litevské Marijampole 79:73, Ibiza vyhrála v rumunském Aradu 66:61.

"Soupeř se jeví podle videozáznamu z prvního utkání jako velmi rychlé družstvo, které je dobré především v situacích jedna na jednu. Ale i pod košem se zdá, že bude velmi nebezpečné," uvedl trutnovský kouč Martin Petrovický.

"Musíme hru opřít o agresivní obranu a velmi dobrou poziční hru při doskakování. Na soupeře by mohla platit rychlá kombinace, zakončená tvrdým průnikem pod koš," dodal.

Ibiza, která v minulé sezoně dosáhla třetím místem ve španělské lize historického úspěchu, startuje v evropských pohárech teprve podruhé. Ale již v prvním zápase dokázala vylepšit výsledek z roku 2004, kdy v základní skupině ani jednou nevyhrála.

Při snaze o postup do play off nejvíce spoléhá na slovinskou pivotku Piršičovou, Američanku Holmesovou z WNBA a španělskou střelkyni Moralesovou. Zápas se hraje od 20:45.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, basketbal, trutnov, ibizaKlasická verze
Mobilní verze