Chtěl světový titul, zemřel. Kickboxera (†33) umlátili na diskotéce | iSport.cz
11. dubna 2012 • 20:56

Chtěl světový titul, zemřel. Kickboxera (†33) umlátili na diskotéce

Autor: frc
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Byla penalta proti Slavii zářez, nebo sudí neměli jinou možnost?
Palát chce pohár přivézt do Čech. Jak prožíval bublinu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chtěl být šampionem, místo toho byl ubit na diskotéce. Slovensko se vzpamatovává ze smrti svého nejlepšího kickboxera. Úřadující vicemistr světa ve známém bojovém sportu Ladislav Tóth zemřel v noci na neděli poté, co se na zábavě v obci Zadiel dostal do potyčky se třemi muži.Přežil vážnou autonehodu v roce 1997, kdy mu lékaři skoro amputovali nohu. Cvičením odstranil to, že měl o tři centimetry kratší končetinu. I s ní se zúčastnil sedmi mistrovství světa, kde loni získal stříbro.

Kickboxer Ladislav Tóth byl ve 33 letech na vrcholu sportovní kariéry. V neděli však náhle zemřel násilnou smrtí poté, co se společně s bratrem dostal na diskotéce v obci Zadiel do konfliktu se třemi muži. Fakta o tragické události ještě nejsou potvrzena policií. S určitostí se ví jen to, že tělo bylo nalezeno v pondělí u krajnice hlavní silnice Rožňava-Košice.

Podle některých zdrojů vyvolal konflikt vyhazovač, k němu se pak přidala další místní dvojice. Sourozenec zesnulého sportovce vypověděl slovenským médiím, že se prát nechtěli a rvačku prý vyprovokovala druhá strana.

Slovenský sportovec se bavil na diskotéce. Jedny z posledních fotografií s ním zavěsili jeho přátelé na facebook.Slovenský sportovec se bavil na diskotéce. Jedny z posledních fotografií s ním zavěsili jeho přátelé na facebook.Foto kz, Roman Ocelník

„Bratr byl úspěšný a v okolí známý sportovec. Byli jsme spolu večer na diskotéce, bavili se, když se do nás pustil jeden muž, následně se k němu přidali další. Mne mlátili na jednom konci místnosti, bratra na druhém, částečně jsem ztratil vědomí. Bratr prý později utekl, hledal jsem ho, ale bezvýsledně. Jaký je výsledek, vidíte.“

Útočníci prý Tótha nejprve surově mlátili. Místní dýdžej ho proto schoval do zamčeného pokoje, tam se ale výtržníci začali dobývat. Podle některých informací se kickboxerovi podařilo uprchnout ven oknem. Další možností je, že se k němu muži dostali, ubili ho do bezvědomí a následně odvezli autem neznámo kam.

Policie už podle televize JOJ v případu zadržela tři podezřelé. Měly je usvědčit krvavé šaty, které se chystali vyprat. „Policie na případu intenzivně pracuje a nebude se k případu vyjadřovat,“ řekl serveru Korzár košický policejní mluvčí Alexander Szabó. Lidé z blízkého okolí kickboxera však mluví ochotněji. I o tom, že dva útočníci byli údajně Romové.

Štefan Tóth (36), bratr Ladislav Tótha († 33).
Štefan Tóth (36), bratr Ladislav Tótha († 33).

Témata:  sport, box, kickbox, toth, smrt, slovensko
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

French Open 2020 (27. září - 11. října 2020, Paříž)
Los Vše o Roland Garros 2020

Velká pardubická (11. října 2020, Pardubice)
130. Velká pardubická ONLINE Vše o Velké pardubické 2020 Vítězové a historie dostihu

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud