14. července 2012 • 23:29

Žádné zdržování. Haye knokautoval Chisoru v pátém kole a pustil se do Klička

Autor: ,
TOP VIDEA
Jágr na ledě jako první! Legenda je zpět, zapojila se do tréninku Jágr na ledě jako první! Legenda je zpět, zapojila se do tréninku
PROFIL: Obhájí Plzeň titul? Záležet bude na posilách a Vrbově rotaci PROFIL: Obhájí Plzeň titul? Záležet bude na posilách a Vrbově rotaci
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE | David Haye potvrdil roli mírného favorita a v jednom z nejočekávanějších boxerských duelů letošního roku knokautoval Derecka Chisoru. Po nejvyhecovanější předehře posledních let viděli diváci necelých pět kol a nakonec i objetí s úsměvy obou nenávistných rivalů.Slibovali brutalitu, ukázali přestřelku. Průšviháři těžké váhy David Haye a Dereck Chisora měli plnou pusu silných řečí, poté předvedli to, po čem fanoušci touží. Napínavou řežbu, která spěje od začátku k rychlému konci.

Aktivně začal především bývalý mistr svět Haye, zatímco o téměř dvacet kilogramů těžší Chisora se první tři kola spíše bránil.

Ze začátku úspěšně uhýbal, ale s přibývajícími minutami 28letému rodákovi ze Zimbabwe ztěžkly nohy a začal inkasovat stále více nepříjemných úderů.

Ten klíčový přilétl na jeho tvář v pátém kole. Hbitý Haye nejdříve vyslal tvrdý levý hák a následující bombou z druhé strany položil Chisoru na zem. Ten téměř okamžitě vstal a chtěl v boji pokračovat. Nevydržel však ani minutu.

Chisora se kryje před jedním z výpadů Davida Haye
Chisora se kryje před jedním z výpadů Davida Haye

Evidentně otřesený se snažil pouze přečkat do konce pátého kola, ale ani to se mu nepodařilo. Po dalším úderu ze strany lehl obrovitý Chisora na záda a rozhodčí v ringu začal podruhé počítat. Brit se sice zvedl dříve, než měl sudí zdvihnutých deset prstů, ten ale přesto posoudil jeho zdravotní stav jako neshodující se s pokračováním v duelu.

„Dereck je skvělý bojovník a já k němu mám respekt, párkrát mě dobře trefil, ale já bojoval, abych vyhrál a myslím, že mám šanci stát se ještě šampionem. Kličko se mě těd musí bát,“ říkal Haye po triumfu na fotbalovém stadionu West hamu v Londýně. Po jasné výhře soka objal a nevraživost zůstala minulostí.

Témata:  sport, box, haye, Chisora
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze