14. července 2012 • 23:29

Žádné zdržování. Haye knokautoval Chisoru v pátém kole a pustil se do Klička

Autor: ,
TOP VIDEA
Šural před pátečním šlágrem: Plzeň nás nesnáší, půjde proti nám naplno! Šural před pátečním šlágrem: Plzeň nás nesnáší, půjde proti nám naplno!
SESTŘIH: Sparta - Mountfeld HK 1:2pp. Předehrávku rozhodl v prodloužení Radovan Pavlík SESTŘIH: Sparta - Mountfeld HK 1:2pp. Předehrávku rozhodl v prodloužení Radovan Pavlík
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE | David Haye potvrdil roli mírného favorita a v jednom z nejočekávanějších boxerských duelů letošního roku knokautoval Derecka Chisoru. Po nejvyhecovanější předehře posledních let viděli diváci necelých pět kol a nakonec i objetí s úsměvy obou nenávistných rivalů.Slibovali brutalitu, ukázali přestřelku. Průšviháři těžké váhy David Haye a Dereck Chisora měli plnou pusu silných řečí, poté předvedli to, po čem fanoušci touží. Napínavou řežbu, která spěje od začátku k rychlému konci.

Aktivně začal především bývalý mistr svět Haye, zatímco o téměř dvacet kilogramů těžší Chisora se první tři kola spíše bránil.

Ze začátku úspěšně uhýbal, ale s přibývajícími minutami 28letému rodákovi ze Zimbabwe ztěžkly nohy a začal inkasovat stále více nepříjemných úderů.

Ten klíčový přilétl na jeho tvář v pátém kole. Hbitý Haye nejdříve vyslal tvrdý levý hák a následující bombou z druhé strany položil Chisoru na zem. Ten téměř okamžitě vstal a chtěl v boji pokračovat. Nevydržel však ani minutu.

Chisora se kryje před jedním z výpadů Davida Haye
Chisora se kryje před jedním z výpadů Davida Haye

Evidentně otřesený se snažil pouze přečkat do konce pátého kola, ale ani to se mu nepodařilo. Po dalším úderu ze strany lehl obrovitý Chisora na záda a rozhodčí v ringu začal podruhé počítat. Brit se sice zvedl dříve, než měl sudí zdvihnutých deset prstů, ten ale přesto posoudil jeho zdravotní stav jako neshodující se s pokračováním v duelu.

„Dereck je skvělý bojovník a já k němu mám respekt, párkrát mě dobře trefil, ale já bojoval, abych vyhrál a myslím, že mám šanci stát se ještě šampionem. Kličko se mě těd musí bát,“ říkal Haye po triumfu na fotbalovém stadionu West hamu v Londýně. Po jasné výhře soka objal a nevraživost zůstala minulostí.

Témata:  sport, box, haye, Chisora
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze