Ruský boxer se chvástal: Zápas s Konečným byl vyrovnaný jen kvůli mně | iSport.cz
František Prachař
8. října 2012 • 16:42

Ruský boxer se chvástal: Zápas s Konečným byl vyrovnaný jen kvůli mně

Autor: ,
TOP VIDEA
Trpišovský o Ševčíkovi s Masopustem: Mají ideální herní i charakterové rysy Trpišovský o Ševčíkovi s Masopustem: Mají ideální herní i charakterové rysy
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Kolářův pád? Přihraný, ale šlo o faul. Proti Plzni se mohla pískat penalta ZLATÁ PÍŠŤALKA: Kolářův pád? Přihraný, ale šlo o faul. Proti Plzni se mohla pískat penalta
VŠECHNA VIDEA ZDE

Odhodlaný bít se jako lev šel do bitvy o mistrovský titul organizace WBO český boxer Lukáš Konečný. Jenže v životní řeži jej zradily oči a z mistrovského pásu se mohl těšit Rus Zaurbek Bajsangurov. „Celý zápas jsem neviděl. Pálily mě oči, jako by mi někdo šplíchnul něco do ksichtu,“ vysvětloval český rohovník. Že by za to třeba mohly nesportovní praktiky, to už nikdo nedokáže. „Nemám nic hmatatelnýho, co by mohlo tenhle dojem potvrdit,“ dodal zklamaně. Jeho ruský soupeř sršel sebevědomím. „Zápas byl vyrovnaný jen kvůli mně. Neboxoval jsem nejlépe,“ vzkázal Rus přes média.Český boxer je zklamaný a marně hledá vysvětlení, co se mu v ringu při životní bitvě vlastně stalo.

„Byl jsem v prdeli, ovlivnilo mě to na miliardu procent. Stačilo, abych dostal úder do rukavice a zhoršovalo se to. Hodně jsem zavíral oči, nedokázal jsem boxovat svůj styl,“ popsal trable Konečný. „Přišlo to v prvním kole, plácnu, po dvaceti sekundách. Oči pálily a já nevěděl, co se děje.“

Do samotného zápasu o mistrovský titul šel přitom Konečný v pohodě. „Jenže přišly první údery a najednou mě začaly pálit oči. Ale třeba jsem to chytl něco z luftu, když jsem lezl po schodech do ringu…“ nechal se slyšet český boxer.

Zjišťovat, zda měl soupeř něco na rukavicích, nehodlá. „Nechci, aby to vypadalo, že se vymlouvám. Jestli někdo něco takového dělá, tak si to stejně umí ohlídat,“ řekl Konečný. „Bajsangurov byl ale férovej frajer, choval se suprově. Jen řeším to, proč jsem měl v prdeli oči,“ dodal boxer.

Na ruské straně vládne po duelu euforie. Rus Bajsangurov pro Novosti dokonce troufale vyhlásil, že naděje Konečného byly už před duelem mizivé.

„Na 99,9 procent jsem si byl jistý svým vítězstvím nad Konečným. Na zápas jsem se hodně tvrdě připravoval se silnými sparingpartnery,“ chvástal se mistr světa. „Zápas byl nervózní a vyrovnaný jen kvůli mně. Neboxoval jsem nejlépe a ke konci jsem byl unavený,“ naznačil pro změnu Rus, že pro něj byl český rohovník snadným sokem.

Lukáš Konečný měl během zápasu problémy se zrakem, co je způsobilo však neví.
Lukáš Konečný měl během zápasu problémy se zrakem, co je způsobilo však neví.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze