20. června 2017 • 14:14

Super duel Mayweather - McGregor? Jen cirkus, má jasno neporažený mistr světa

Autor:
TOP VIDEA
Česká výprava je třetí nejpočetnější v historii. Účast mohla být ještě vyšší, lituje Kejval Česká výprava je třetí nejpočetnější v historii. Účast mohla být ještě vyšší, lituje Kejval
Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Cirkusové představení - tak vidí srpnový souboj mezi americkým boxerem Floydem Mayweatherem a hvězdou smíšených bojových umění Irem Conorem McGregorem neporažený mistr světa ve střední váze Gennadij Golovkin. Podle něj jde v dlouho očekávaném zápase jen o peníze."To není pro boxery, je to byznys. Myslím, že lidé chápou, co je opravdový zápas, boxerský zápas, a co velká show. Pro lidi možná někdy zábavná, jako cirkusové představení," uvedl Golovkin, který vyhrál všech 37 profesionálních zápasů a již osmnáctkrát po sobě obhájil světový titul.

Mayweather s McGregorem se utkají 26. srpna v Las Vegas, kde Golovkina čeká o tři týdny později další mistrovský zápas s Canelem Álvarezem z Mexika.

"Všichni vědí, že Conor není boxer. Když chcete vidět show, koukejte na ně. Pokud chce sledovat opravdový boxerský souboj a máte k boxu úctu, dívejte se na můj zápas s Canelem," řekl pětatřicetiletý boxer z Kazachstánu, který v roce 2004 získal stříbro na olympijských hrách v Aténách.

V podobném duchu se nedávno vyjádřil o duelu Mayweather - McGregor legendární americký boxer Oscar De La Hoya. Podle člena Síně slávy jde o frašku, k níž nemělo nikdy dojít.

Mayweather se vrátí do ringu téměř dva roky po konci kariéry, během níž neprohrál ani jeden z 49 zápasů. Pro comeback se rozhodl jen kvůli McGregorově výzvě a za zápas už dříve požadoval 100 milionů dolarů. Podle bookmakerů je jasným favoritem. McGregor boxoval v mládí, ale profesionální zápas nikdy neabsolvoval.

Vždy ve formě, pochlubil se na sociálních sítích Conor McGregor a ukázal všechna svá tetování.
Vždy ve formě, pochlubil se na sociálních sítích Conor McGregor a ukázal všechna svá tetování.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze