Mayweather mu nařezal, až brečel. Podcenil jsem ho, hlesl Japonec | iSport.cz
2. ledna 2019 • 14:55

Mayweather mu nařezal, až brečel. Podcenil jsem ho, hlesl Japonec

Autor:
TOP VIDEA
Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni
UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink! UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Legendární reputace neporaženého boxerského šampiona Floyda Mayweathera nestačila. Japonský kicboxer Tenšin Nasukawa, který dostal na Silvestra od Mayweathera nařezáno a ring opouštěl po 140 sekundách v slzách, se přiznal k velké chybě: „Podcenil jsem ho…“I Mayweatherův druhý zápas po návratu z oficiálního sportovního důchodu přinesl kontroverze. Po vyhecovaném, ale sportovně sporném, střetu s hvězdou UFC Conorem McGregorem tentokrát přišel na řadu souboj s neporaženým kickboxerem Nasukawou.

Jednačtyřicetiletý Mayweather v něm měl výhodu čtyř kil váhy, přesto za vítězství dostal devět milionů dolarů. A vydělal si je velmi snadno, protože Japonce během prvního kola třikrát poslal na zem a zdrcený soupeř končil v slzách.

„Dny od chvíle, kdy byl zápas potvrzen, jsem si užil, ale měl jsem i obavy,“ přiznal Nasukawa a na Twitteru dodal: „Jsem s sebou zklamaný. Mohl jsem předvést lepší výkon. Ale postavím se faktům a budu pokračovat k dalším výzvám. Zjistil jsem, že jsem nepracoval dost tvrdě, abych si tuhle šanci zasloužil. Použiju tuhle porážku, abych se zlepšil a letos se posunul dál.“

Mayweather si sice po zápase pochvaloval, že si užil zábavy, fanoušky ale úroveň zápasu moc nepotěšila. Nasukawa byl bez šance, těšit ho může jenom fakt, že se drtivá porážka nebude počítat do jeho profesionální bilance. „Nelituju toho, zjistil jsem, jak opravdu skvělý Mayweather je,“ řekl Nasukawa.

Mayweather si zatím užívá snadno vydělaných peněz. Otázkou zůstává, jestli se z důchodu vrátí i potřetí kvůli případné odvetě s Filipíncem Manny Pacquiaem, kterého v roce 2015 porazil v nejdražším zápase boxerské historie. Pacquaio se zatím připravuje na obhajobu proti Adrienu Bronerovi, s nímž se utká 19. ledna. „Jsem stále v důchodu, nechystám se vracet k boxu,“ řekl Mayweather.
Duel v Tokiu byl jednoznačnou záležitostí
Duel v Tokiu byl jednoznačnou záležitostí
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud