Hrozivé VIDEO: Boxerský šampion Spence Jr. byl katapultován z Ferrari | iSport.cz
Ondřej Němec
10. října 2019 • 20:47

Hrozivé VIDEO: Boxerský šampion Spence Jr. byl katapultován z Ferrari

TOP VIDEA
Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo
Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji
VŠECHNA VIDEA ZDE

Neporažený americký šampion Errol Spence Jr. bojuje o život. Devětadvacetiletý boxer totiž havaroval se svým bílým Ferrari během cesty z nočního klubu okolo třetí hodiny ranní tamního času. Řídil nepřipoutaný a z auta byl prý doslova katapultován. Okamžitě byl převezen do nemocnice.Na konci září zvítězil nad krajanem Shawnem Porterem a připsal si už dvacáté šesté vítězství, nyní je ve vážném zdravotním stavu. Boxer velterové váhy Errol Spence Jr. totiž havaroval po cestě z nočního klubu v Dallasu a protože nebyl připoutaný, vyletěl z auta. Velmi rychle byl převezen do nemocnice a podle ošetřujících lékařů je mimo ohrožení života.

Hrozivá autonehoda amerického boxerského šampiona Errola Spence Jr.

Ameriku hned obletěly fotografie zničeného bílého Ferrari v obklopení policie. Vůz se nestřetl s žádným jiným vozem, ale několikrát se přetočil poté, co řidič patrně neuhlídal jízdu ve vysoké rychlosti.

Boxer Errol Spence Jr. se raduje z triumfu v zápase s Shawnem Porterem
Boxer Errol Spence Jr. se raduje z triumfu v zápase s Shawnem Porterem

Spence Jr. patří mezi nejúspěšnější současné americké boxery, v profesionálním ringu doposud nezažil porážku.

Rodák z Long Islandu v New Yorku, v současnosti žijící v Dallasu, vyhrál světový titul IBF ve velterové váze, když v roce 2017 porazil Kella Brooka z Velké Británie. Nově je i držitelem šampionského pásu WBC. Má dvě malé dcery, Ivy a Violet.

 
Články odjinud


Články odjinud