Baseballová Extraliga se přesouvá na Moravu | iSport.cz
12. dubna 2012 • 19:10

Baseballová Extraliga se přesouvá na Moravu

Autor: ČBA
Vstoupit do diskuse
0
Práce chytače a rozhodčího na domácí metě
TOP VIDEA
SESTŘIH: Midtjylland - Slavia 4:1. Postup do LM v prachu, rozhodla opakovaná penalta
INSIDER: Sparta měla koupit Jemelku, Horváth by byl jako Panenka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Při pohledu na rozpis zápasů následujícího víkendu Extraligy by se mohlo zdát, že se naše nejvyšší soutěž přestěhovala na Moravu. Všechna utkání se hrají v tomto regionu. Hrací systém je stejný jako minule, stejní soupeři sehrají v sobotu doubly a v neděli singly. A jak jsme viděli v předchozím kole, stát se ze dne na den může ledacos.Do soutěže se zapojí opět všech 8 extraligových týmů.

Blanenských hráčů, kteří předvedli v utkáních s Technikou sympatický výkon, si domácí fanoušci zatím neužijí. Znovu hrají „venku“, konkrétně na Arrows v Ostravě. Jejich příznivci si musí na zápas na Strawberry fieldu počkat až na pátek 20.4.2012. Arrows si odvezli jedno cenné vítězství z Draků, které jim jistě dodalo do dalších bojů více sebevědomí a proti Olympii budou chtít tento výkon potvrdit. Naposledy se spolu soupeři potkali v Extralize vroce 2008 a ostravští, toho roku stříbrní, vždy jasně zvítězili.

Hraje se v sobotu ve 13:00 a 16:00 hod. a v neděli od 11:00 hod.

Technika Brno má opět výhodu domácího prostředí a za soupeře Eagles Praha, kteří se budou snažit napravit ne úplně přesvědčivé výkony proti Hrochům. Vloni byla ve vzájemných zápasech úspěšnější Technika s bilancí W-L 4-1, ale ve 3 utkáních rozhodoval pouze jeden bod. Papírové předpoklady a sebevědomí domácích hovoří pro obhájce, avšak baseballový míček je kulatý.

Hraje se v sobotu ve 13:00 a 16:00 hod. a v neděli již od 10:30 hod.

Cardion Hroši Brno vykročili do soutěže dobře, mají na svém kontě dvě vítězství a aktivní skóre. Na „domácím“ hřišti (MBS v Brně) přivítají Kotlářku Praha, která naopak dvakrát těsně prohrála. Celková historická bilance mluví pro hosty (7-2), ale to je pouze statistika. Rozhodovat bude aktuální forma pálkařů na obou stranách a dobře postavené nadhazovačské rotace.

Hraje se v sobotu ve 13:00 a 16:00 hod. a v neděli od 11:00 hod.

Skokani Olomouc přivítají Draky Brno. Takhle těsně u sebe v tabulce nejspíš tato družstva zatím nikdy nebyla. V uplynulých třech letech dokázali Skokani Draky vždy alespoň jednou v základní části porazit, čímž se opravdu moc dalších týmů pochlubit nemůže. Těšme se na zajímavá utkání.

Hraje se v sobotu ve 13:00 a 16:00 hod. a v neděli od 14:00 hod.

Teď už nezbývá nic jiného, než vyrazit do hledišť. Jedinou nepříjemností může být počasí, jelikož předpověď není moc příznivá. Jak však ukazují pálkařské statistiky, homeruny se dají pálit za každého počasí (1. víkend – 17 kousků).

Juniorská Extraliga

Dvěma předehrávanými utkáními začíná další baseballová celorepubliková soutěž.

Mladé zálohy Techniky Brno hostí na Kraví hoře Eagles Praha. V loňském ročníku Jexl skončili domácí na 4. místě, hosté nestartovali.

Hraje se v neděli 15.4. ve 13:00 a 16:00 hod.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

French Open 2020 (27. září - 11. října 2020, Paříž)
Los Vše o Roland Garros 2020

Velká pardubická (11. října 2020, Pardubice)
130. Velká pardubická ONLINE Vše o Velké pardubické 2020 Vítězové a historie dostihu

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud