10. září 2017 • 21:49

Draci Brno jsou opět ve finále baseballové extraligy

Autor:
Draci Brno jsou opět ve finále baseballové extraligy
TOP VIDEA
Sestřih finále LM: Real Madrid - Liverpool 3:1. Rozhodly minely brankáře Kariuse Sestřih finále LM: Real Madrid - Liverpool 3:1. Rozhodly minely brankáře Kariuse
Bohemians - Sparta: Na hřiště jde Lafata! Posledních 10 minut velkého kanonýra Bohemians - Sparta: Na hřiště jde Lafata! Posledních 10 minut velkého kanonýra
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dvacetinásobní domácí šampioni Draci Brno si opět zahrají finále baseballové extraligy. Ovládli konečnou tabulku nadstavbové části a postoupili přímo do boje o titul. Na druhém a třetí místě skončili Arrows Ostrava a Kotlářka Praha a utkají se v sérii zvané Wild Card na dva vítězné zápasy o druhé místo ve finále. První duel se odehraje v sobotu 16. září.V repríze loňského finále se Draci střetli v uplynulých třech dnech třikrát s Kotlářkou Praha a pokaždé zvítězili. V pátek 4:1, v sobotu 7:2 a v neděli 9:6. "Předváděli jsme solidní výkony a hlavně kvalitní útočný baseball. Myslím, že tohle je dobrý základ pro finále," řekl generální manažer obhájců titulu Arnošt Nesňal. První finálový duel se uskuteční v pátek 22. září.

Ještě předtím se po vzoru zámořské MLB bude hrát série Wild Card. Arrows Ostrava v ní díky vzájemným zápasům vedou nad Kotlářkou Praha 1:0. Pokud pražští baseballisté uspějí v sobotním zápase na domácí půdě, uskuteční se rozhodující duel v neděli na hřišti Arrows.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze