29. května 2018 • 14:27

Draci se chtějí po přestávce prosadit v basebalovém Poháru mistrů

Autor:
Draci Brno se pokusí v příštím týdnu uspět v Poháru mistrů.
TOP VIDEA
Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta
Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Draci Brno se pokusí v příštím týdnu v Rotterdamu uspět na baseballovém Evropském poháru mistrů. Jedenadvacetinásobní čeští šampioni zasáhnou do prestižní klubové soutěže po tříleté přestávce. Při posledním startu v roce 2015 rovněž v Rotterdamu skončili třetí."Máme výkonnostně i složením týmu na to, abychom se opět prosadili. Moc se na zápasy těším. Mým osobním neúspěchem by byl sestup," uvedl na dnešní tiskové konferenci manažer Draků Arnošt Nesňal.

Draci postupně narazí na domácí tým Neptunus, San Marino a Boloňu. Ve druhé skupině se utkají Rimini, Amsterodam, francouzský Rouen Huskies a německý Heidenheim. "Naše skupina je silnější. Ale nenazýval bych ji skupinou smrti. Nemusíme se bát, protože jsme v minulosti každého z našich soupeřů někdy porazili," dodal Nesňal.

Draky posílí v turnaji po návratu z amerických univerzit Martin Červinka a Jan Nebenführ. "Jsme v kompletním složení. Důležité budou výkony nadhazovačů. V našem týmu budou zápasy začínat Američan Wesley Roemer, Radim Chroust a Michal Sobotka. Měli bychom v nich mít údernou sílu," řekl Nesňal.

Témata:  Evropský, baseball, Sport, Brno
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze