Baseballisté Bostonu vyřadili obhájce a jsou ve finále MLB | iSport.cz
19. října 2018 • 09:29

Baseballisté Bostonu vyřadili obhájce a jsou ve finále MLB

Autor: ČTK
Baseballová MLB jde do finiše (ilustrační foto).
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Řezníčkova evoluce, fakáč v Plzni a pocuchaná Tribuna Sever LIGA NARUBY: Řezníčkova evoluce, fakáč v Plzni a pocuchaná Tribuna Sever
Vtipná scénka z tiskovky před Barcou: Coufal udiveně reaguje na Trpišovského odvážný výrok Vtipná scénka z tiskovky před Barcou: Coufal udiveně reaguje na Trpišovského odvážný výrok
VŠECHNA VIDEA ZDE

Baseballisté Bostonu Red Sox postoupili do finále MLB a po pěti letech budou útočit na další triumf ve Světové sérii. Nejlepší tým základní části porazil ve finále Americké ligy obhájce trofeje Houston Astros 4:1 na zápasy. Z Národní ligy má blíže do finále Los Angeles, které vede nad Milwaukee 3:2.Postupovou čtvrtou výhru Bostonu zařídili homeruny J.D. Martinez a Rafael Devers. Nadhazovač David Price odházel šest směn bez bodu a zapsal si první výhru v play off. "Paráda! Dostat se do Světové série je jeden z nejlepších pocitů na světě. Máme zase šanci fanoušky v Bostonu dostat do euforie," řekl Martinez.

Houston sice vyhrál první zápas série, ale v dalších čtyřech duelech nedokázal zadržet útok Bostonu, který nasázel celkem sedmadvacet bodů.

"Mají skvělou sestavu, a když uděláte chybu, okamžitě ji potrestají," řekl hvězdný nadhazovač Houstonu Justin Verlander, kterému po homerunu Martineze ve třetí směně skončila série šestadvaceti směn bez bodu v play off v řadě.

"Letos to nestačilo. Musím se ráno vzbudit, kouknout do zrcadla a začít pracovat, aby to bylo za rok lepší," řekl třetí metař Astros Alex Bregman.

Témata:  MLB, Světová, baseball, Sport
 
Články odjinud


Články odjinud