Woods se po čtrnácti letech pakuje z elitní desítky | iSport.cz
18. května 2011 • 21:56

Woods se po čtrnácti letech pakuje z elitní desítky

Autor: ČTK
Woods se po čtrnácti letech pakuje z elitní desítky
TOP VIDEA
Olomouc - Sparta: Úvodní čestné buly obstaral Karlos „Terminátor“ Vémola Olomouc - Sparta: Úvodní čestné buly obstaral Karlos „Terminátor“ Vémola
Neuvirth hlásí návrat na Spartu: Nechci byt škodná mezi brankáři Neuvirth hlásí návrat na Spartu: Nechci byt škodná mezi brankáři
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slavný americký golfista Tiger Woods vypadne po čtrnácti letech z elitní desítky světového žebříčku. Bývalá dlouholetá jednička se potýká po předloňském odhalení svých nevěr s poklesem formy a v novém vydání žebříčku mu bude příští pondělí patřit nejlépe jedenácté místo.Pětatřicetiletý Woods, jenž naposledy vyhrál turnaj před 18 měsíci v Austrálii, nebude v desítce poprvé od 6. dubna 1997. Tehdy byl ještě třináctý, nicméně hned následující týden vyhrál Masters, první ze svých 14 turnajů kategorie major, a desítku od té doby neopustil.

I když se Woods v posledních měsících na golfových hřištích spíše trápí, podle magazínu Forbes je stále jedničkou mezi americkými sportovními celebritami. Podle dnes zveřejněného seznamu stovky nejmocnějších lidí v zábavním průmyslu patří Woodsovi, který si ročně vydělá 75 milionů dolarů, celkově šesté místo.

Druhým nejvýznamnějším sportovcem je podle Forbesu LeBron James (celkově 10.) a třetím další basketbalista Kobe Bryant (14.). Seznamu dominuje zpěvačka Lady Gaga.

Témata:  sport, golf, tiger, woods
 
Články odjinud


Články odjinud