Woods se vrací. Po čtyřech měsícich se představí v Orlandu | iSport.cz
2. prosince 2014 • 10:39

Woods se vrací. Po čtyřech měsícich se představí v Orlandu

Autor: ČTK
Woods doteď nehrál kvůli potížím se zády.
TOP VIDEA
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalý první golfista světa Tiger Woods se poprvé po čtyřech měsících objeví na turnaji. Podle očekávání se tento týden představí v Orlandu na akci pro pozvané hráče World Challenge, kterou pořádá.Woods se letos v březnu podrobil operaci zad a na greeny se vrátil až na konci června. Začátkem srpna ovšem kvůli obnoveným potížím se zády nedohrál turnaj v Akronu a na následujícím PGA Championship neprošel cutem.

"Cítím se skvěle. Opravdu velmi, velmi dobře," řekl Woods v pondělí pro SiriusXM PGA TOUR Radio. "Už mi turnaje moc chyběly a už se těším," doplnil čtrnáctinásobný vítěz majoru, který koncem prosince oslaví 39. narozeniny.

Pro Woodse bude turnaj prvním po zranění a také po angažování Chrise Coma na pozici trenéra švihu. "Jsem nadšený, že je se mnou. Měl jsem teď dost času na trénink a už jsem odpálil i dostatek míčů, abych byl připraven," řekl Woods.

Turnaj Hero World Challenge hraje jen 18 golfistů, mezi kterými nechybí Američané Jordan Spieth, Jimmy Walker, Bubba Watson, Švéd Henrik Stenson nebo Angličan Justin Rose. Titul bude obhajovat Zach Johnson z USA.

Témata:  Orlando, Woods, golf, Sport
 
Články odjinud


Články odjinud