20. listopadu 2014 • 12:56

Z Woodse si vystřelil stařík. Je to záštiplný útok, chci omluvu, zlobí se

Autor:
Tiger Woods žádá od žurnalisty omluvu.
TOP VIDEA
Trenér Bohemians Hašek perlil: Záviška se měl narodit jako kůň Trenér Bohemians Hašek perlil: Záviška se měl narodit jako kůň
Třinec - Plzeň: Legenda v hledišti! Zápas Ocelářů s Plzní sleduje i Jaromír Jágr Třinec - Plzeň: Legenda v hledišti! Zápas Ocelářů s Plzní sleduje i Jaromír Jágr
VŠECHNA VIDEA ZDE

Americký golfista Tiger Woods od srpna nehraje kvůli zranění, ale ani tak nemá klid. Čtyřiaosmdesátiletý golfový novinář Dan Jenkins ho naštval smyšleným ironizujícím rozhovorem v časopisu Golf Digest. Woods žádá omluvu.Dan Jenkins píše o golfu šedesát let a referoval o víc než dvoustech majorech. Nikdy ale nezískal právo exkluzivního rozhovoru s Tigerem Woodsem. A tak si ho vymyslel. Jenkins napsal parodický článek, v němž se vysmívá například častým změnám ve Woodsově týmu.

„Proč jste nevyhodil Steinyho (agenta Marka Steinberga)? Všechny ostatní už jste vyhodil?“ ptá se ve fiktivním rozhovoru Jenkins.

„Možná to zvážím. Rád vyhazuju lidi. Aspoň mám co dělat, když netrénuju rány,“ zní odpověď.

V další fázi se zase Jenkins směje pověstem o tom, že Woods nerad dává v restauracích spropitné.

„Prostě nerozumím tomu, proč byste měl dávat spropitné někomu za práci, za kterou už dostává zaplaceno,“ líčí fiktivní Wood.

Zatímco autor považuje svůj výtvor za satiru, Woods se vůbec nebaví.

„Je to záštiplný osobní útok,“ uvedl Woods. „Rád bych si myslel, že mám dobrý smysl pro humor, a že se rád směju sám sobě. Dobře myšlená satira je jedna věc, ale žádný férový autor by nikoho nestavěl do pozice, aby musel veřejně popírat, že se chová špatně ke svým přátelům, těší ho vyhazovat lidi a nerad dává spropitné.“

Woods žádá od novináře omluvu.

 

Témata:  sport, golf, woods
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze