1. srpna 2009 • 18:20

V Čeladné vede po třetím kole Webster

Autor:
Miguel Angel Jimenez hřiště v Čeladné dokonce projektoval
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Anglický golfista Steve Webster vede i po třetím dnu turnaj evropské série PGA Moravia Silesia Open v Čeladné. V čele však zůstal jen díky zaváhání Ignacia Garrida na poslední osmnácté jamce.Tu Španěl zahrál se dvěma údery nad par a trochu si tím pokazil vynikající výkon z dnešního prvního finálového kola. Turnaj dotovaný dvěma miliony eur už bez účasti českých hráčů vyvrcholí v neděli.

Webster po dnešku setřásl krajana Graema Storma, s kterým se o vedení dělil po pátku. Jeho výsledek mohl být ještě lepší, kdyby ho za ideálního slunečného počasí v podhůří Beskyd nesužovaly velké problémy s patováním. Podepsaly se na tom i kaskádovité greeny, specifikum místního resortu.

Těch využil ve druhé polovině třetího kola Španěl Garrido, jenž zejména mezi dvanáctou až sedmnáctou jamkou oslnil precizními údery. Trefu dne předvedl na šestnácté jamce, kterou zasáhl z těžkého terénu ještě mimo jamkoviště a zahrál ji se dvěma údery pod par. To už byl Garrido ve vedení, ale na poslední jamce ho stihl krátký výpadek a jeden nevydařený odpal ho nakonec stál dvě rány nad par i vedení v průběžné klasifikaci.

Do posledního dne půjde jako vedoucí muž pořadí Webster, který má nakročeno ke třetímu prvenství na okruhu. Zamíchat kartami v popředí však může dalších deset hráčů včetně Argentince Tana Goyi, jenž v Čeladné vedl po úvodním dnu.

Na Webstera ztrácí čtyři údery. Ještě o ránu horší je španělská hvězda Miguel Ángel Jimenéz, který je na dělené čtrnácté pozici. Dnes obešel hřiště stejně jako Webster se třemi údery pod par 72. Nejlepší výkon třetího dne předvedl švédský golfista Martin Erlandsson, který zahrál 66 ran.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, golf, čeladná
 Klasická verze
Mobilní verze