Woods je všem k smíchu. I v Disneylandu! | iSport.cz
26. prosince 2009 • 10:11

Woods je všem k smíchu. I v Disneylandu!

Autor: ČTK
TOP VIDEA
Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Hrubec představí Saves Help Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Hrubec představí Saves Help
TOP 10 českých dresů. EURO 96, Boby z Lužánek i liberecká rarita TOP 10 českých dresů. EURO 96, Boby z Lužánek i liberecká rarita
VŠECHNA VIDEA ZDE

Milostné aféry nejlepšího golfisty světa Tigera Woodse v zámoří prorazily už i do Disneylandu. V zábavním parku v Kalifornii si totiž ze zhrzené hvězdy utahují v představení o Aladinovi.



Džin ve vystoupení Woodse upozorňuje, že ani na patnáctý pokus nedokázal zařídit, aby se do golfisty někdo zamiloval. Naráží tak na skutečnost, že k milostným pletkám s třiatřicetiletým Američanem se po jeho přiznání k nevěře dosud přihlásilo 15 žen.

Skandál s nevěrou kolem Woodse vypuknul koncem listopadu po podivné autonehodě před jeho domem na Floridě. Posléze se ukázalo, že nejlépe placený sportovec světa byl v posledních letech několikrát nevěrný své manželce Elin, s kterou má dvě děti.

Tiger Woods a jeho žena Elin Nordegren
Tiger Woods a jeho žena Elin Nordegren


Vítěz 14 turnajů kategorie major krátce na to ohlásil, že na neupřesněnou dobu přerušuje kariéru, aby se věnoval rodině a pokusil se zachránit manželství.

Woods kvůli skandálu už přišel o několik sponzorů a výrazně klesá i jeho popularita. Podle výsledků ankety CNN je golfista sympatický 34 procentům dotázaných a nesympatický je 49.

Témata:  sport, golf, woods, bulvár, střípky
 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová MMA videa

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Aleš Opatrný Program SP

Články odjinud


Články odjinud