Woods není dobrý příklad pro mládež, říká olympijský boss | iSport.cz
26. prosince 2009 • 15:27

Woods není dobrý příklad pro mládež, říká olympijský boss

Autor: ČTK
TOP VIDEA
Na tohle jsme dřeli celou kvalifikaci, rozplýval se hrdina Alex Král Na tohle jsme dřeli celou kvalifikaci, rozplýval se hrdina Alex Král
Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Hrubec představí Saves Help Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Hrubec představí Saves Help
VŠECHNA VIDEA ZDE

K milostným eskapádám nejlepšího golfisty světa Tigera Woodse už se vyjádřil i předseda Mezinárodního olympijského výboru Jacques Rogge, který je chováním americké hvězda zklamán."Žádáme sportovce, aby šli příkladem mladým lidem. A to se v případu Tigera Woodse nestalo," uvedl belgický funkcionář v rozhovoru pro španělský list El País. "Uvidíme, jak se to vyvine, ale to není věc Mezinárodního olympijského výboru," řekl Rogge.

Golf byl letos v říjnu přijat do programu olympijských her a objeví se v Riu de Janeiro 2016 a pak také v roce 2020. Podle mnohých dostal tuto šanci i díky Woodsovi, který má velkou zásluhu na popularitě této hry.

Tiger Woods
Tiger Woods


Nejlépe placený sportovec světa nedávno přerušil na neurčito svou kariéru, aby se mohl naplno věnovat rodině a pokusil se zachránit manželství.

Jeho svazek s manželkou Elin, s níž má dvě děti, je údajně ohrožen kvůli Woodsovým nevěrám. K milostným pletkám s třiatřicetiletým Američanem se v uplynulých týdnech přihlásilo patnáct žen.

Témata:  sport, woods, golf, mov
 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová MMA videa

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Aleš Opatrný Program SP

Články odjinud


Články odjinud